TP-Link представляє першу Wi-Fi 6 mesh-систему з вбудованим голосовим помічником Alexa

TP-Link, провідний світовий постачальник мережевих рішень, представляє першу комірчасту систему з вбудованим звуковим динаміком і голосовим помічником-Deco Voice X20. Пристрій поєднує в собі можливість створення безшовної комірчастої мережі Wi-Fi і функції голосового помічника Amazon Alexa. Завдяки лаконічному дизайну модулів і унікальним технічним характеристикам комірчаста система отримала нагороду CES 2021 Innovation Awards.

Deco Voice X20 формує Wi-Fi 6 стандартних сітчастих мереж і дозволяє керувати ним за допомогою вбудованого голосового асистента Alexa. Система сітки забезпечує ax1800 стандартний високошвидкісний Wi-Fi підключення і гігабітне кабельне з’єднання з мінімальною затримкою по всьому будинку завдяки Wi-Fi 6 і Mesh технологій.

За допомогою вбудованого помічника Alexa користувачі зможуть управляти всіма аспектами свого "розумного будинку" без необхідності використання окремого інтелектуального пристрою, наприклад"розумної колонки". Крім того, технологія Mesh Wi-Fi дозволить користувачеві швидко і ефективно виходити в Інтернет, а наявність динаміків в модулях дозволить програвати звук в різних кімнатах.

&Quot; TP-Link працює над інтеграцією інтелектуальних домашніх пристроїв і Mesh Wi-Fi, тому що це забезпечить додаткові можливості для наших клієнтів", сказав Пінджі Лі (Pinji Lee), генеральний директор і віце-президент з споживчих і корпоративних рішень в TP-Link. Наша компанія прагне створювати рішення, які забезпечують широке і ефективне покриття бездротових мереж". Deco Voice X20 був розроблений, щоб дослідити майбутнє інтелектуального будинку".

Deco Voice X20 використовує стандарт Wi-Fi 6 для забезпечення високих швидкостей бездротового зв’язку, посилення сигналу і стабільного з’єднання. Підтримка Wi-Fi 6 дозволяє декільком пристроям виконувати велику кількість завдань великої ємності без шкоди для продуктивності, забезпечуючи високу продуктивність Ultra-HD потокової передачі даних, швидке завантаження файлів або онлайн-ігри без затримок. Підтримка технології OFDMA значно покращує якість роботи великої кількості пристроїв в мережі. Сітчаста система Deco Voice X20 формує широке покриття Wi-Fi до 350 квадратних метрів (набір з 2 пристроїв) з посиленим сигналом, технологією BSS Color і Beamforming.

Вбудовані функції Alexa забезпечують якісний звук і зручне голосове управління. Deco Voice X20 дозволяє керувати інтелектуальними домашніми системними пристроями, перевіряти поточну погоду, вносити зміни в розклад, включати улюблені плейлисти і багато іншого. Все, що потрібно зробити користувачеві, це звернутися до Alexa.

Deco Voice X20 сумісний з іншими продуктами Alexa, а також з пристроями інших моделей Deco. Технологія TP-Link Mesh з’єднує Deco Voice X20 з іншими пристроями Deco в єдину мережу, а вбудовані динаміки в кожному пристрої Deco Voice синхронізуються один з одним, забезпечуючи стабільне покриття Wi-Fi і підтримку голосового управління.

Вбудований помічник Alexa дозволяє керувати пристроями TP-Link Tapo, а також багатьма продуктами для інтелектуальних домашніх систем, що підтримують Alexa.

Ключові функції Deco X20 Voice:

  • Супершвидкісний Wi-Fi 6 швидкостей: 1201 Мбіт/с (5 ГГц) + 574 Мбіт/с (2,4 ГГц).

  • TP-Link Mesh технологія: рухайтеся по дому і залишайтеся на зв’язку на максимальній швидкості.

  • Вбудований помічник Alexa: голосове управління вдома за допомогою Amazon Alexa.

  • Вбудований інтелектуальний динамік: Аудіо по всьому будинку з чудовим звуком.

  • TP-Link HomeShield: забезпечує надійний захист пристроїв Internet of Things.

  • Повний гігабітний Ethernet: 2 гігабітних порти WAN / LAN

  • Установка простіше, ніж будь-коли: покрокові інструкції в додатку Deco

  • Працює з усіма моделями Deco: сумісний з усіма моделями Deco для розширення мережі

Загрузка ...
PriceMedia