Це фіаско, Samsung: флагманські Galaxy S21 не отримали зручну функцію, доступну в Android з 2016 року

Samsung приймає попередні замовлення на свої флагманські смартфони Galaxy S21. Тим часом, журналісти і блогери вже тестують комерційні зразки і відкривають для себе нові нюанси.

Оновлення Galaxy S20 і це довгий час

На цей раз неприємний сюрприз в Galaxy S21 виявив Макс Вайнбах, редактор відомого ресурсу XDA Developers. Потім інформація була підтверджена іншими джерелами. Як виявилося, в зовсім не дешевих Galaxy S21, Galaxy S21 + і Galaxy S21 Ultra досі не вистачає зручної функції, яка реалізується в Android вже майже п’ять років — з весни 2016 року.

Ми говоримо про так звані "безшовні оновлення" (безшовні оновлення або A/B оновлення). Функція дозволяє оновлювати системне програмне забезпечення непомітно для Користувача, без необхідності переривати використання смартфона.

Оновлення спочатку встановлюються в розділ на сховище, окремо від розділу з поточною версією системного програмного забезпечення. Після встановлення оновлення користувач бачить повідомлення про необхідність перезавантаження, що займає приблизно стільки ж часу, скільки і звичайна перезавантаження. Крім явної зручності для користувача, такий підхід також знижує ризик пошкодження даних під час оновлення та інших критичних збоїв.

Минулого року офіційний сайт Android 11 для виробників і розробників заявив, що Google буде включати підтримку "безшовних оновлень" в якості обов’язкової вимоги для пристроїв Android 11. Однак потім компанія передумала і поточна версія документації по Android 11 не містить такої вимоги — виробники вільні вирішувати, впроваджувати цю функцію на своїх пристроях.

Загрузка ...
PriceMedia