У Telegram для Android з’явилися групові голосові чати

Популярний месенджер Telegram продовжує отримувати нові функції, стаючи ще більш привабливим продуктом. На цей раз мова йде про появу функції групового голосового чату, яка стала доступна в останній бета-версії телеграми для платформи Android.

Варто сказати, що в месенджері раніше не оголошувалося про функції, що дозволяє створювати відеоконференції, а також про інструмент для організації групових викликів в аудіоформаті. Для його використання на даному етапі необхідно буде встановити бета-версію Telegram 7.3 Для Android.

Для нової функції необхідно буде дати додатку дозвіл на відображення інформації на екрані блокування. Адміністратори громадських груп можуть створювати голосові чати, самостійно визначаючи учасників. Голосовий чат в телеграмі нагадує про зв’язок по радіо. Якщо одному з учасників є що сказати, йому потрібно включити мікрофон, а інші користувачі побачать, хто розмовляє. Якщо під час розмови з будь-якої причини додаток мимовільно закриється, ви можете приєднатися до розмови знову.

При необхідності, голосовий чат можна згорнути, наприклад, для відкриття іншої програми. Однак продовжити розмову, якщо раніше ви не активували мікрофон, ви не зможете. На даному етапі користувач може брати участь тільки в одному груповому голосовому чаті, а коли ви спробуєте приєднатися до іншого, ви побачите повідомлення про те, що це неможливо. Також слід зазначити, що при запущеному голосовому чаті неможливо давати команди голосовим помічникам, так як в цей час мікрофон пристрою використовується месенджером.

Загрузка ...
PriceMedia