В Android з’явиться функція Hibernation, яка дозволить зменшити розмір невикористовуваних додатків

Команда проекту Android Open Source працює над новою функцією під назвою Hibernation. Вона дозволить зменшити обсяг пам’яті, займаної тими додатками, які не використовуються власником мобільного пристрою. Але вона не пов’язана з припиненням виконання додатків, як це роблять однойменні функції.

На даний момент функція Hibernation знаходиться на ранній стадії розробки. Очікується, що вона може бути включена в наступну версію операційної системи Android 12. Офіційної дати появи цієї версії ОС поки не повідомлялося. Для порівняння, версія Android 11 Developer Preview була випущена в лютому 2020 року.

Функція"сплячка & quot; працює наступним чином . Якщо Користувач на пристрої з кількома обліковими записами вибрав режим Hibernation для програми, кеш додатка, пов’язаний з цим користувачем, буде очищений. Це звільнить місце на пристрої. Ця функція вже реалізована в режимі глибокого сну. Однак, все ще залишаються відкритими питання про те, що станеться, коли всі користувачі пристрою виберуть сплячий режим для програми, і як ця функція буде працювати на пристроях з одним користувачем? Ці функції ще не реалізовані, і про них немає ніякої інформації.

Судячи з назви функції, при активації Hibernation в Android додаток не буде повністю видалено. Але, можливо, з’явиться спосіб стиснути його, щоб заощадити місце (на додаток до звичайного очищення кешу), а потім, при необхідності, його можна буде деінсталювати.

Джерело: gsmarena

Загрузка ...
PriceMedia