Велика вентиляційна решітка і кілька портів: Sony показала задню сторону PlayStation 5

Довгий час Sony показувала PlayStation 5 з усіх боків, крім задньої. Користувачі ніколи точно не знали, як працює ця частина консолі до недавнього події PS5 для японських блогерів і ЗМІ. Відвідувачам була надана можливість пограти на консолі і зробити безліч високоякісних фотографій. У той же час компанія Sony вирішила розкрити більше секретів своєї консолі і опублікувала офіційну фотографію бек-вокалу PlayStation 5.

Так, задня частина консолі оснащена досить великий радіаторної гратами. Вона повинна бути підключена до системи охолодження. Також є різні порти-два USB (швидше за все, USB 3.2 Gen2), один Ethernet і один HDMI (з підтримкою HDMI 2.1). Роз’єм живлення, звичайно ж, також знаходиться в задній частині.

Що ще цікаво, так це відсутність порту для додаткового SSD, що збільшить обсяг доступної пам’яті. У Xbox Series X він розміщений на задній стороні. Насправді, ось питання: як зовнішні SSD-накопичувачі будуть підключатися до PlayStation 5? Sony поки не давала ніяких офіційних коментарів з цього приводу, хоча про це вже давно згадувалося. Багато користувачів PS5, ймовірно, захочуть отримати другий SSD, тому що, згідно зі свіжим витоком, консольні ігри складають всього 664 Гб.

Загрузка ...
PriceMedia