Вигідно: Розумні ваги Xiaomi за 1 927 рублів

Mi Body Composition Scale 2 є оновленою версією другого покоління ваг Сяомі. Гаджет визначає вагу з точністю до 50 г, а також може вимірювати відсоток жирової і м’язової маси, вміст рідини в тканинах, біологічний вік тіла і багато інших параметрів.

Прилад дозволить не тільки стежити за станом організму, але і розвивати почуття рівноваги. Стоячи на Mi Body Composition Scale 2 на одній нозі, користувач зможе визначити положення тіла, яке забезпечує ідеальний баланс.

Зображення: AliExpress

Всі дані вимірювань зберігаються в пам’яті ваг і відображаються на смартфоні. У додатку Mi Fit можна вибрати індивідуальний план вправ на основі аналізу параметрів для досягнення найбільш ефективних результатів. Живлення гаджета здійснюється від чотирьох батарейок формату AAA, що забезпечує автономну роботу протягом року.

Тепер ми шкала складу тіла 2 можна придбати з великою знижкою, використовуючи купон продавця, наданий на сторінці продукту.

Ціна: 2 214 → 1 927 рублів.

Купити

Будь ласка, зверніть увагу: Всі Ціни дійсні на момент публікації цієї статті. Магазини можуть оновлювати ціни на товари протягом дня.

Загрузка ...
PriceMedia