Виробник техніки Apple компанія Foxconn буде випускати електромобілі

Foxconn Technology Group, відомий виробник різного обладнання Apple, веде переговори про інвестування в Китайський стартап під назвою Byton. Угода дозволить Foxconn заявити про себе на ринку електромобілів і поліпшити свої фінансові показники.

Згідно зі звітом SCMP, Foxconn планує інвестувати близько $200 млн.В потенційного конкурента Tesla і планує почати масове виробництво електромобіля Byton M-Byte до першого кварталу 2022 року. На даний момент новина ще не опублікована офіційно, але джерело повідомило, що компанії оголосять про Угоду в понеділок.

Ця угода дозволить Байтону нарешті випустити свій електромобіль M-Byte. Крім того, Foxconn Technology Group також веде переговори з іншими китайськими виробниками електромобілів про потенційне партнерство.

Цей крок означає, що Foxconn незабаром перестане вважатися тільки ключовим партнером Apple. Сьогодні багато технологічних компаній збільшують свої інвестиції в розвиток автомобілів нового покоління, особливо електромобілів. Прикладом може служити компанія Huawei, яка розробляє платформу для розумних автомобілів під брендом HiCar.

Загрузка ...
PriceMedia