Xiaomi готова почати випуск смартфонів з фронтальною камерою, прихованою під дисплеєм

Цілком очевидно, що однією з головних тенденцій на ринку смартфонів в найближчому майбутньому стануть пристрої, передня камера яких прихована під екраном. Зовсім недавно компанія ZTE представила перший такий смартфон, названий Axon 20 5g. Зараз Xiaomi оголошує про те, що готовий випустити таку модель.

Повідомляється, що компанія вже деякий час працює над впровадженням фронтальної камери з піддисплеєм. Згідно з недавнім повідомленням, Xiaomi буде співпрацювати зі Star Optoelectronics, яка візьме участь у запуску масового виробництва смартфонів з підкамерою. Лей Цзюнь, засновник, голова правління і генеральний директор Xiaomi Group, сказав, що завдяки зусиллям команди інженерів Xiaomi, технологія камер третього покоління компанії досягла рівня, придатного для початку масового виробництва. Запуск смартфонів з цією технологією, за його словами, почнеться в наступному році.

Крім того, Лу Вейбінг, генеральний директор бренду Redmi, заявив, що нова технологія Xiaomi вирішить дві основні проблеми в реалізації абонентських камер: зниження якості зображення в області розміщення камери і паразитні колірні відтінки на фото, викликані світінням екрану.

За словами Xiaomi, компанія представить щось революційне. Однак ми не зможемо побачити це до наступного року.

Загрузка ...
PriceMedia