Xiaomi не копіювала Apple. Компанія планувала викинути зарядний з комплекту з 2015 року

Після представлення флагманського смартфона Xiaomi Mi 11 компанія Xiaomi оголосила, що в комплект стандартної версії не буде входити зарядний пристрій. Однак, на відміну від Apple, китайський виробник також пропонує комплект із зарядним пристроєм за ціною стандартної версії.

Xiaomi оголосила про це рішення через пару місяців після появи на ринку iPhone 12 смартфонів, які також залишилися без зарядних пристроїв. Сяомі разом з Samsung і OnePlus висміяли Apple за це рішення.

Варто відзначити, що під час першого продажу Xiaomi Mi 11 тільки 6% покупців вибрали версію без зарядного пристрою. Це говорить про те, що для більшості покупців дуже важливо мати в комплекті блок живлення.

Фанати критикували Сяомі, звинувачуючи останнього в тому, що він просто не зміг скопіювати Apple. Генеральний директор Сяомі Лей Цзюнь виступив зі спростуванням цих звинувачень. У прямому ефірі він сказав, що ідея відмовитися від зарядного пристрою прийшла йому в голову ще в 2015 році. Тоді він навіть провів велике опитування серед користувачів соціальної мережі Weibo, намагаючись з’ясувати, як до цього поставляться фанати.

Ви можете погодитися з лідером Xiaomi, що вони плекали цю ідею протягом тривалого часу, але якщо б не Apple, Xiaomi навряд чи зробила б цей крок. Принаймні, на цьому етапі.

Загрузка ...
PriceMedia