Xiaomi опублікувала офіційні результати тестування Mi 11 в Geekbench

Вже в понеділок, 28 грудня, Xiaomi представить свій флагманський смартфон серії Mi 11. Сьогодні компанія вирішила порадувати своїх шанувальників офіційною публікацією результатів тестування Mi 11 в Geekbench. Раніше один з смартфонів цієї серії вже був помічений в базі даних еталону.

Згідно з офіційними даними Xiaomi, смартфон Mi 11 на базі чіпсета Qualcomm Snapdragon 88 набрав 1135 балів в одноядерному тесті і 3818 балів в багатоядерному. Судячи з цих даних, новий чіп перевершує як свого попередника Snapdragon 865, так і Новий 5-нм Kirin 9000 від Huawei HiSilicon.

Крім того, компанія оголосила, що Mi 11 отримає підтримку Wi-Fi 4K QAM, що означає більш стабільне з’єднання між телефоном і маршрутизатором, смугу пропускання 160 Гц і швидкість до 3,5 Гбіт/сек. Звичайно, це всього лише теоретичні цінності, і досягти їх в реальному світі буде нелегко, але приємно усвідомлювати, що Xiaomi намагається зробити свої флагманські пристрої просунутими в усіх відношеннях.

Очікується, що стартова ціна Xiaomi Mi 11 буде трохи вище, ніж у Xiaomi Mi 10. Вчора з’ясувалося, що базовий пакет пристрою буде коштувати $688.

Загрузка ...
PriceMedia