Xiaomi випустила розумний годинник Mi Smart Clock в Європі

Компанія Xiaomi офіційно представила на європейському ринку пристрій Mi Smart Clock, який поєднує в собі функції інтелектуальних годинників, будильника та інтелектуального Динаміка. Mi Smart Clock має кольоровий дисплей 3,97 дюйма з роздільною здатністю 800 x 480 пікселів, а також 1,5-дюймовий динамік і два мікрофони для використання голосового асистента Google Assistant.

Xiaomi Mi Smart Clock пропонує майже всі функції, доступні на колонці Mi Smart. Тим не менш, дисплей додає до пристрою кілька функцій, яких немає в інтелектуальній колонці. Наприклад, інтелектуальний годинник Mi Smart Clock можна використовувати для підключення до сумісних камер відеоспостереження і доступу до їх каналів прямого ефіру.

Крім того, Mi Smart Clock можна використовувати в якості концентратора для управління всіма іншими інтелектуальними домашніми пристроями або в якості фоторамки. Крім того, інтелектуальний годинник має функцію сигналізації сходу сонця, яка поступово збільшує яскравість дисплея і звук будильника.

Mi Smart Clock також дозволяє користувачам з легкістю здійснювати потокову передачу музики зі свого телефону завдяки вбудованій функції Chromecast. Для підключення смарт-будильник підтримує Wi-Fi і Bluetooth 5.0 BLE. Mi Smart Clock містить 1 Гб оперативної пам’яті і 4 Гб вбудованої флеш-пам’яті. Пристрій працює з iOS і Android.

Ціна пристрою становить 50 євро.

Загрузка ...
PriceMedia