Xiaomi запустила краудфандинг для свого міні-ПК кубик Рубіка з 8 ГБ ОЗУ

Мініатюрні ПК, не одноплатні ПК типу "малинка", а повноцінні Настільні ПК невеликого розміру, являють собою досить нішевий продукт. Однак їх стає все більше і більше. Зовсім недавно ми говорили про такий мініатюрному настільному комп’ютері від Chuwi, а зараз з’явилася нова система від Xiaomi, яка називається Ningmei Rubik’s Cube Mini Computer host.

Ningmei-тому що так звуть "дочка" Xiaomi, яка займається "зеленими" проектами. Ну і Кубик Рубіка-тому що розміри комп’ютера порівнянні з розмірами відомої іграшки. Завдяки цій системі можна покласти в кишеню, наприклад, для перенесення з роботи додому і назад. Розмір нового міні-комп’ютера-62x62x42 мм.

Що стосується характеристик системи, то новий ПК базується на чотирьохядерному процесорі Intel J4125 зі швидкістю ядра 2,7 ГГц. Графіка інтегрована тут, це Intel UHD600. У такому маленькому випадку навряд чи варто очікувати спеціалізовану відеокарту, тому доведеться задовольнятися інтегрованою графікою.

ОЗУ, але 8 Гб, чого повинно вистачити для більшості офісних завдань. Крім того, система оснащена не жорстким диском, а 256 МБ твердотільного накопичувача форм-фактора M. 2.

Тут також достатньо портів для більшості цілей-два порти USB 3.0, Порт USB-C, HDMI, вихід для навушників і слот для карти пам’яті. HDMI тут підтримує відеовихід в якості 4K, а графічна система може впоратися з відтворенням такого відео. Також існує бездротове з’єднання-Bluetooth і WiFi.

Скільки коштує таке диво? Багато-близько 149 доларів за базову версію з 6 Гб оперативної пам’яті і 128 Гб внутрішньої пам’яті. Згадана вище конфігурація буде коштувати $186. Для любителів кіно цієї компанії існує марка. Такий міні-ПК обійдеться найбільше — $201. Все це можна купити на китайському сайті краудфандингових кампаній xiaomiyoupin.

Цей міні-ПК практично такий же, як і згаданий вище від Chuwi, який також постачає міні-комп’ютери з 6 Гб оперативної пам’яті, SSD-накопичувачем і слотом, двома USB-портами. Навіть той же самий процесор — J4125 від Intel.

Загрузка ...
PriceMedia