Вчені винайшли метод друку звуковими хвилями

Вчені розробили новий метод друку, який використовує звукові хвилі для створення крапель рідин. Вони стверджують, що цей спосіб є набагато більш перспективним, ніж існуючі струменевий і електродинамічний друк.

Дослідники Гарвардського університету розробили новий метод друку, який використовує звукові хвилі для створення крапель рідин. Про це йдеться на сайті університету.

Відзначається, що подібні методи використовуються, наприклад, в мікробіології.

Існуючі методи струменевого або електродинамічного друку можуть використовувати тільки рідину у вузькому діапазоні в’язкості.

Автори використовували акустичний резонатор, в який поміщається сопло головки принтера. Резонатор створює стоячу звукову хвилю, яка діє на краплю чорнила. Змінюючи параметри звукової хвилі можна регулювати розмір краплі. Цей метод дозволяє використовувати для крапельного друку рідини з дуже високим рівнем в’язкості, аж до рідкого металу.

Вчені очікують, що розроблений метод знайде застосування в біологічній, косметичній та харчовій промисловості.

Раніше, спостерігаючи за пандами в зоопарку Сан-Дієго і вивчаючи їх поведінку, вчені з’ясували, що ці тварини здатні сприймати ультразвуковий діапазон .

Також повідомлялося, що геофізики за допомогою донного сейсмографа зафіксували акустичні аномалії , викликані вільними коливаннями океанського дна.

Загрузка ...
PriceMedia