Моя ідеальна весілля. Якими повинні бути кільця в 2019

Простенькі колечка з золота пішли в минуле! Чорне золото, кільця-трилогія і Парний дизайн: весільні хіти цього року.

Ажурні кільця

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Ажурные кольца

Вони схожі на найтонше мереживо з золота. Такий ефект створюється завдяки металевому дроті з дорогоцінних металів. Її розміщують всередині каркаса. Часто такі кільця декорують дорогоцінними каменями.

Гравірування

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Гравировка

Кільце-символ. На них вигравірувані значущі для вас символи. Це може бути дата, слово, або девіз вашої пари. Наносять як на золото, так і на срібло. Зараз можна робити гравіювання зовні. А можна приховати найпотаємніше, зробивши напис всередині.

Кільця з чорного золота

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Кольца из черного золота

Пару десятків років тому про Чорне золото ніхто і не чув. Зараз такі кільця на піку популярності. На них люблять робити гравіювання і прикрашати розсипом каменів.

Читайте також: моє Ідеальне весілля. Тенденції весільної моди для наречених 2019

Керамічні кільця

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Керамические кольца

У них роблять вставки з металевих прикрас, всілякі візерунки — все залежить тільки від фантазії. На піку популярності геометричні принти: гарантовано стильний лук! Правда, крихкий.

Квадратні кільця

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Квадратные кольца

Форму квадрата кільце має тільки з зовнішньої сторони. А внутрішній ободок як і раніше круглий, адже він облягає пальчик. Любителі креативу можуть зробити такі кільця у вигляді гайок і шайб.

Кільця з різних металів

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Кольца из разных металлов

Прості кільця — минуле століття. А кільця з декількох видів золота або поєднання з платиною вважається модними. Можна зустріти кільця поєднують біле, жовте, Рожеве золото. За допомогою різниці в кольорі благородних металів створюються візерунки. Наприклад, золоті ланцюги на тлі платинової основи створюють оригінальний дизайн. Одним з перших об’єднувати різні метали в кільцях став французький Ювелірний дім Cartier.

Читайте також: моє Ідеальне весілля. Виїзна церемонія. За і проти

Платинові кільця

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Платиновые кольца

Був час, коли дівчата на весіллі нареченої перешіптувалися: «у неї кільце з платини!»І мало не грюкалися в непритомність. Цей дорогоцінний метал-ознака розкоші. Він переплюнув золото у своїй престижності. Платина добре поєднується з жовтим і білим золотом. Платинові кільця часто декорують дорогоцінними каменями.

Потрійні кільця

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Тройные кольца

Набір з трьох кілець, одне з яких помоловочное — в моді. Завдяки продуманому дизайну, дівчина може після весілля носити відразу два кільця: вони поєднуються просто ідеально. Видно, що це один ансамбль. Цього домагаються використанням різних металів.

Кільця оригінальної форми

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Кольца оригинальной формы

Не обов’язково кільця повинні мати традиційну круглу форму. Вони можуть бути виконані у вигляді ланцюгів, переплетених вінків з різних з металів. Кільце-корона, верхівку якої вінчає нитка з дорогоцінних або напівкоштовних каменів. Такого плану кільця виготовляють ексклюзивно, за індивідуальним замовленням.

Парний дизайн

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Парный дизайн

Кільця доповнюють один одного, коли їх з’єднують разом. Наприклад, на кожному з них вигравірувана частина карти світу. Або кільця нагадують дві половинки серця. Символ того, що пара-єдине ціле.

Читайте також: моє Ідеальне весілля. Модні колірні рішення для залу

Біле золото

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Белое золото

Чисте золото досить рідко використовуються у виробництві кілець. Воно м’яке і легко деформується. Тому його розбавляють. Є чорне, синє, рожеве і навіть зелене. Найпопулярніше-біле. До його складу додають Паладій або срібло. Суміш виходить блискучою і оригінальною. Спочатку до складу додавали нікель, але він іноді викликав алергію.

Діамант і перли

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Бриллиант и жемчуг

Вважається хорошим тоном прикрашати в цьому році дорогоцінні метали діамантами і перлинами. Причому в одному виробі! Наприклад, перлина в обрамленні Діамантової нитки.

Кільця з кольоровими каменями

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Кольца с цветными камнями

Смарагд, сапфір, рубін — безпрограшний варіант обручки. Звичайно, якщо у вас є така можливість: кільця з дорогоцінними каменями коштують дорожче. У моді не вертикальне розташування каменів, а горизонтальне: камені оперізують колечко по всьому діаметру.

Вінтажні кільця

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Винтажные кольца

Пора відкривати бабусину скриньку і сказати спасибі за унікальні штучки! Або просто замовити вінтажні кільця. Їх виготовляють з ефектом потертості, щоб вироби здавалися старовинними. Дизайн може бути абсолютно будь-яким: квіточка, крапля, квадрат, виразна кування і ажурне обрамлення.

Пірсинг замість кільця

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Пирсинг

У США набирають популярність зовсім оригінальні кільця. Вірніше, це не зовсім кільця. На безіменному пальці роблять пірсинг! Камінчик, який завжди з вами. Таке колечко просто так на годину не знімеш.

Багаторядні обручки

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Многорядные обручальные кольца

Тонкі ряди сяючих каменів, які оперізують кільця по діагоналі або прикрашають його кромку — модний тренд.

Кільця з чорними каменями

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019. Кольца с черными камнями

Чорний діамант, агат, онікс — особлива розкіш. Найчастіше ними декорують кільця з платини або білого золота — для контрасту. Виглядає надзвичайно, особливо в поєднанні з тонкою ниткою діамантів.

Розімкнуті кільця

Кольца на свадьбу: тренды свадебной моды 2019.Разомкнутые кольца

Стають все більш популярними. По-перше, це стильно і круто. Змія, яка оперізує пальчик або два метелики, які прагнуть один до одного назустріч. Вони чимось схожі на браслети в мініатюрі. Додатковий плюс-розімкнуті кільця зручніше адаптувати до пальчиків різного розміру.

Вибрати обручки і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia