Навіщо потрібна безбарвна пудра

У вашій косметичці ще немає прозорої пудри і ви не знаєте, яка роль відводиться засобу в щоденному макіяжі? Тоді ми обов’язково розповімо про це універсальному б’юті-засобі і його застосуванні.

Як і коли краще використовувати

Прозрачная пудра: для чего? Біла прозора пудра, позбавлена звичайного відтінку, спеціально придумана візажистами, як універсальний б’юті-засіб. Практично її можна використовувати незалежно від тону, типу шкіри і пори року. Але не тільки це робить пудру виключно практичною.

Рішення яких завдань здатний взяти на себе прозорий флер при створенні щоденного образу:

 1. Може працювати в якості завершального штриха в макіяжі: вирівнює огріхи і нерівності накладеної косметики і надає образу природність.
 2. Допомагає домогтися матового ефекту, особливо після нанесення зволожуючого тонального крему. Можна сміливо рекомендувати тим, хто щодня вирішує проблему «жирного блиску» в Т-зоні.
 3. Вирівнюють властивості пудри допомагають «закріпити» макіяж і забезпечити йому необхідну стійкість на тривалий час. Часто використовують замість фіксуючого спрею.
 4. Для власниць чистої шкіри в літній час може стати відмінною альтернативою тональнику або пудрі — з тим же успіхом вирівнює тон обличчя.
 5. Застосовується, як праймер перед нанесенням тіней на повіки-тіні краще розтушовуються і лягають на повіки більш рівним шаром.
 6. Активно відбиваючи ультрафіолет, в сонячний час може стати чудовою альтернативою сонцезахисного крему.

Ідеальний склад

Прозрачная пудра: из чего делается

Косметичні засоби на основі тальку, що містять кремній і магній, відходять у минуле. У складі якісної прозорої пудри-основа з менш агресивних і більш корисних для шкіри природних мінералів: кварцу і слюди. Мікроскопічні частинки, створені самою природою, після нанесення, делікатно вберуть надлишки шкірного сала і усунуть зайвий блиск. Мінеральні лусочки ідеально «лягають» на шкіру і покриття виглядає більш природно. Крім мінеральних добавок, компонентами пудри є природні емоленти (зволожувачі) і екстракти масел.

Про безумовні плюси

Прозора фінішна пудра має цілу низку безсумнівних плюсів, про що свідчить багатофункціональність її застосування, про яку ми вже говорили.

 • Засіб надає шкірі рівний тон і природну бархатистість (а на додаток — ще й матовість), що є безумовним плюсом.
 • Додаткове поліпшення рельєфу і заповнення дрібних зморшок візуально омолоджує образ.
 • Легка і прозора текстура не перевантажує шкіру-немає підстав переживати, що макіяж помітний оточуючим.

Несуттєві мінуси

Прозрачная пудра: что важно знать

Незважаючи на явно виняткові властивості, не можна не помітити мінусів прозорої пудри:

 • Не маскує серйозні недоліки — завдання здійсненне тільки засобами з додаванням відповідних пігментів;
 • Невдало виглядає на фотографіях, виконаних зі спалахом: ділянки нанесення виглядають, як білі плями.

Форми випуску

Прозрачная пудра: форма выпуска

Прозора пудра, втім, як і звичайна, випускається виробником в різному форматі і складі, щоб дівчина мала можливість вибрати більш звичний варіант для поповнення своєї косметички.

Формат прозорої розсипчастої пудри в баночці з пушком підходить для легких дотиків і ненав’язливого нанесення поверх макіяжу. Розсипчаста форма пудри грає провідну партію в «секретних прийомах» візажистів: для додання більшої стійкості помаді, використовуючи пухнасту кисть, творці стилю зазвичай припудрюють губи моделі.

Компактний засіб забезпечує більш щільний шар пудри, особливо при використанні спонжа. При нанесенні такої пудри пензлем, можна отримати результат, аналогічний розсипчастій формі.

Правила нанесення

Прозрачная пудра: правила нанесения

Як основа під макіяж, прозора мінеральна пудра наноситься пушком, спонжем або пензлем. Кожен спосіб має своїх прихильників і супротивників. Перед застосуванням рекомендується нанести зволожуючий крем і дочекатися повного вбирання. В іншому випадку, шар пудри може мати нерівну поверхню.

Професійні візажисти вважають, що ідеального нанесення можна домогтися, використовуючи синтетичну кисть зі злегка загостреним кінцем — вона допоможе зробити покриття більш непомітним, обробити зону очей і губ. Як правильно використовувати: набравши трохи пудри, струсити зайве і акуратно нанести частинки на шкіру круговими рухами. В кінцевому рахунку, найбільш ефективний метод нанесення вибирати вам.

Вибрати декоративну косметику, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia