Як вибрати маску для тренування дихання

Дихання теж потрібно тренувати. А для цього вам точно знадобляться спеціальні маски. Як вони працюють і як їх правильно вибрати?

Ми ходимо в тренажерний зал для того, щоб стати сильніше, швидше і витривалішими. Там ми піддаємо свої м’язи різним навантаженням. Це може бути робота з вагою або з опором. Дихальні маски були створені для того, щоб впливати на м’язи, що беруть участь в диханні, з різним рівнем навантаження. Це досягається за рахунок контролю проходження потоку повітря. Таким чином збільшує інтенсивність дихання. Але як особливе дихання допоможе досягти спортивних цілей?

Маска покращує сприйнятливість нашого організму до кисню, дає можливість поглинати його більше. Також м’язи вчаться працювати в умови більш низького надходження кисню. А це добре для їх функціональності. Згодом спостерігається помітне збільшення витривалості.

Заняття з тренувальною маскою принесуть користь спортсменам різних напрямків: легкоатлетам, важкоатлетам, бійцям.

Маска може принести величезну користь, однак при неправильному підході до тренувань шкода теж може бути колосальним. Наприклад, людям мають невисокий рівень фізичної підготовки починати тренування з маскою потрібно дуже обережно. Навантаження на дихання повинна бути невеликою, а самі тренування дуже спокійними. Також слід дотримуватися всіх вказівок, що містяться в інструкції.

Людям, які мають проблеми зі здоров’ям, (особливо це стосується захворювань дихальної та серцево-судинної систем) приступати до тренувань з маскою можна тільки після консультації з лікарем. Наприклад, робота з маскою при правильному підході може поліпшити стан людини, що страждає астмою. Але неправильна експлуатація може серйозно нашкодити здоров’ю.

Яку маску вибрати?

На сьогоднішній день найбільш популярними є офіційні маски Elevation Training Mask. Їх існує 3 версії.

Training Mask 1.0

Советы по выбору маски для тренировок. Training Mask 1.0 Підходить для «обраних», які мають хорошу фізичну форму і жадають екстремальних навантажень. Маска 1.0 Володіє найбільш агресивним і складним профілем опору з усіх поколінь тренувальних масок і викликає найбільш сильне гіпоксичний стан. Рекомендується для бійцівських тренувань. На офіційному сайті коштує така маска близько 1700 грн.

Training Mask 2.0

Советы по выбору маски для тренировок. Training Mask 2.0 Одне з найбільш продаваних пристроїв для тренування сили і техніки дихання. Завдяки механізму з клапанів і мембран створюється опір при вдиху і видиху. Навантаження легко регулюється. Є ідеальним доповненням практично до всіх тренувань.

Сама маска виконана з силікону. Має знімний неопреновий рукав. Всі частини маски слід прати вручну.

Коштує така маска від 1400 до 1960 грн. А змінний рукав можна замовити за ціною від 140 до 560 грн.

Training Mask 3.0

Советы по выбору маски для тренировок. Training Mask 3.0 Це суперсучасний пристрій для тренування дихання, яке виведе ваші заняття спортом на абсолютно новий рівень. Training Mask 3.0 Оснащена спеціальною платформою для потоку повітря NXT FORC3, що дозволяє варіювати навантаження на дихальні м’язи. Регулювання повітряного потоку здійснюється набагато легше і зручніше, ніж в попередній моделі. Також завдяки використанню більш сучасних матеріалів, маска стала легше і зносостійкіше. Виробник вказує термін служби для неї 5 років.

Коштує третя версія маски близько 2240 грн. А змінний рукав до неї обійдеться в 700 грн.

Советы по выбору маски для тренировок. Phantom Training Mask Ще на українському ринку можна зустріти маску Phantom Training Mask. Принцип її дії такий же, як і у американської Elevation Training Mask, тільки виробляє її Австрія. Рівень навантаження можна регулювати прямо в процесі тренування, не знімаючи маску. Коштує вона близько 1200 грн.

Якщо немає можливості придбати якусь з перерахованих вище масок, то завжди можна зупинити свій вибір на більш дешевих китайських аналогах. В середньому вони обійдуться в 300-400 грн. Але і якість буде відповідна.

Вибрати спортивний інвентар, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia