Лайфхак: як підготувати приватний будинок до зими

Щоб прихід холодів не застав зненацька, готуватися до них варто заздалегідь. Що обов’язково варто зробити ще восени в приватному будинку-читайте в нашому матеріалі.

Завершуємо підготовку присадибної ділянки

Секреты подготовки к зиме дома Сподіваємося, що санітарну обрізку і підгодівлю дерев Ви вже провели. Обрізані гілки без ознак захворювань використовуйте для снігозатримання і обкласти ними стовбури саджанців, особливо молодих. Для цієї мети можна застосувати зелень хризантем, багаторічної айстри, попередньо зрізавши на висоту до 15 см.

Для отримання гарантованого врожаю на наступний рік, безпосередньо перед настанням морозів, оберніть стовбури дерев агроволокном .

Перед випаданням першого снігу, газон варто скосити не дуже коротко і замульчувати відкриті місця сумішшю хвої і лісової землі.

Спилюємо великі гілки зі старих дерев

Подготовимся к зиме: этапы подготовки дома Сприятливе вологе літо і тепла осінь сприяли розростанню пишної крони не тільки фруктових дерев. Зайве довгі гілки, що стосуються проводів, можуть зіграти з вами злий жарт в самий несприятливий момент. Рясні опади, що почастішали в останні роки, перевантажують Сніговою масою найбільші гілки дерев. Огляньте критично навколишнє будинок рослинність і відпиляєте зайве. Очистіть навіси, водостоки, зливостоки від залишків опалого листя.

Готуємо льох до зимівлі і зберігання консервації Подготовка к зиме дома: лайфхак

Для початку варто серйозно просушити льох. Перевірте наявність хорошої вентиляції-припливної і відвідної. При необхідності, для проведення періодичної просушування, встановіть витяжний вентилятор.

У місцевості, що має тенденцію до високого стояння підземних вод, варто серйозно зайнятися облаштуванням системи відкачування води з льоху. Причому зробити це необхідно саме восени. Варто обладнати в погребі невеликий приямок і придбати спеціальний по навантажної насос.

Пробний запуск систем опалення та кондиціонування

Правила подготвки дома к зиме: проверка бойлера и котла Перевірте працездатність встановленої системи опалення. Приведіть газовий або електрокотел в стан повної робочої готовності, не забудьте зняти показання лічильника перед першим пуском.

Встановіть окремі датчики температури опалення на кожному поверсі і термоголовки на батареї. Налаштуйте час і температуру — автоматика буде самостійно регулювати включення котла і рівень тепла в будинку. Проконтролюйте готовність насосів твердопаливного котла, відсутність можливих протікань теплоакумулятора. Переведіть систему кондиціонування в режим нагріву, встановіть необхідні настройки і навчіть користуватися ними домочадців. Покладіть пульти на чільне місце, а краще — розмістіть в спеціальних настінних тримачах.

Контроль можливих втрат тепла-перевіряємо герметичність вікон і дверей

Лайфхак: как подготовить по-правилам дом к зиме Часте ходіння туди-сюди в теплу пору року, спекотна погода сприяють розтягуванню і пошкодження ущільнювальних гумок на вхідних дверях. Це може стати причиною протягів і витоку нагрітої маси повітря. Це також стосується фурнітури пластикових вікон, постійно відкривається на літнє провітрювання.

За допомогою самоклеючої стрічки-ущільнювач я можна значно збільшити прилягання вхідних дверей до коробки а також віконних рам. Для проведення сезонної профілактики від попадання води і підмерзання фурнітури пластикових вікон, використовуйте силіконове мастило для ущільнювачів з гуми, пластмасових, металевих та інших частин.

Прибирання вуличних меблів, підготовка місць зберігання садового інвентарю

Готовимся к зиме: пошаговое приготовление дома к холодному сезону Проведіть інвентаризацію предметів, що знаходяться на вулиці. Якщо ви не збираєтеся використовувати взимку вуличні меблі, варто прибрати її подалі — на горище або Туди, де вона не буде заважати.

Як варіант для незаскленої веранди-встановити щільні ролети або пошукати досить щільну прозору плівку — м’яке скло.

Вимийте і приберіть вуличні скульптури, ліхтарі з сонячними панелями. Все це може прийти в непридатність від намерзань льоду і снігу.

Наведіть порядок в сарайчику для зберігання інвентарю. Вимийте лопати, сапки, очистіть газонокосарку. Помістіть в пластиковий мішок садовий обприскувач. Якщо необхідно-прибийте пару полиць для розміщення горщиків для розсади, порожніх мішків. Так звільниться прохід і ви швидше знайдете необхідне навесні.

«Переодягаємо» інтер’єр-вносимо зимовий колорит

Подготовка дома к зиме: проверяем теплые вещи Пора діставати і застеляти теплі ковдри, перевернути матрац на «зимову» сторону. Для додаткового утеплення вікон і створення більш затишної атмосфери, варто змінити літні штори на більш щільний і об’ємний варіант.

Покладіть в місця відпочинку пару м’яких комфортних пледів-завжди буде чим прикрити ноги в зимову холоднечу. Поставте на полицю у вітальні м’які в’язані фігурки на зимову тематику, товсті декоративні свічки.

До речі, про свічки і сірники варто пам’ятати завжди напередодні зими. Поки чоловік запустить генератор, йому потрібно висвітлити дорогу в гараж.

Вибрати все необхідне для підготовки приватного будинку до зими, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia