Палаючий тур або Раннє бронювання: що вигідніше?

Раннє бронювання допоможе недорого відпочити в сезон. За палаючою путівкою-кидові ціни, але вже не в кращі готелі і під кінець сезону.

Раннє бронювання: особливості

Раннее бронирование vs горящих путевок. Важные факты Знижка на такий тур формується тільки завдяки готелям, які пропонують більш низькі ціни. Вони надсилають туроператорам прайси, знижки до 30%. Тому, чим раніше ви бронюєте готель, тим він виходить дешевше. Наприклад, вже взимку можна бронювати на літо готелі в Іспанії. За раннього бронювання часто беруть Іспанію, Туреччину, Болгарію, Грецію та інші країни середземномор’я. Найчастіше підходить для морського відпочинку або запланованого. Наприклад, на Новий Рік. Як правило, вигода становить 20-30%.

  • Може бути карусель з туроператорами, який ще досі і не сформував свою чартерну програму на наступний сезон. Тобто, готельні знижки вже є, а з літаками плутанина. І абсолютно неясно, за такою ж ціною будуть Вильоти. Так що закладають середню вартість.
  • Серед незаперечних переваг раннього бронювання-у вас є можливість вибрати з безлічі готелів. Якраз самі нормальні готелі заповнюються заздалегідь.
  • Такі тури зазвичай бронюють люди, які вже чітко знають, коли у них буде наступна відпустка, вже були в конкретному готелі і хочуть в нього потрапити знову.
  • Раннє бронювання дуже популярно серед жителів країн-європейок, у яких життя буквально розписана на рік вперед.
  • Такі тури можуть бути досить вигідними в абсолютно різні країни.
  • Дати вильотів можуть поміняти. І тоді вийде зовсім нецікава для вас ситуація, якщо ви вже домовилися з керівництвом, що йдете в певні дати у відпустку. А ваші колеги розібрали для своєї відпустки сусідні тижні. Опиняєтеся в вельми делікатній ситуації, тому що доведеться або «петляти» на роботі, або втрачати гроші через вже придбаного туру, який вам пропонують просто зрушити.

&Nbsp;

 • Буває так, що ви забронювали тур заздалегідь за півроку, а коли перевіряється ціни перед вильотом, раптом з подивом бачите, що вони ще нижче! І тут, звичайно ж, з’являється бажання скасувати попереднє бронювання і забронювати тур за новою, за нижчою ціною. Але на жаль, не вийде. Туроператор і агентство на це просто не підійдуть.

&Nbsp;

 • Зручність рейсу. У вас є можливість підібрати час вильоту під себе.
 • При ранньому бронюванні зазвичай ви платите тільки 50% від вартості туру. А все інше-вносите частинами. Головне повністю розрахуватися за два тижні до поїздки.
 • З недоліків-форс-мажори. Ви можете втратити від 50 до 100% від вартості путівки. Уважно читайте умови договору з туроператором і уточнюйте умови повернення коштів у разі, якщо у вас не вийде вилетіти.
 • Надійність туроператора. Не можна передбачити, наскільки надійна фірма, якій ви заплатили. За півроку вона може лопнути.

Гарячі путівки: особливості

Раннее бронирование vs горящих путевок. Особенности и подводные камни Давайте розберемося, що це взагалі таке. Оператор викуповує як місця на борту у певної авіакомпанії, так і робить бронь в готелях. Якщо тури не розбирається, він зазнає збитків. Тому, йому вигідніше запропонувати тури мало не за собівартістю, але щоб туди поїхали люди і він не залишився в мінусах.

Реальна палаюча путівка-це не більше тижня до вильоту. «Синьому полум’ям» вона палахкотить за 2-3 дні. Саме тоді ви зустрінете найбільш красиві ціни. Якщо поспостерігати, наприклад, той же популярний в українців Єгипет, за пару днів до вильоту Ціна з 9 тис.Може впасти до 7 тис. На людину. Потрібно мати сталеві нерви, щоб сидіти і чекати, не брати тур за непоганими цінами, щоб дочекатися ще більш солодких. Коли ціна падає, тури розбирають буквально моментально. Головне-встигнути.

 • Ви практично повинні сидіти на валізах, і бути готові до вильоту за два-три дні. При цьому ви не знаєте чітко дати повернення. У вас повинен бути дуже гнучкий графік і можливість підлаштуватися під тур.
 • Гарячих турів на дійсно хороші готелі ви практично не зустрінете. Зазвичай недозаповнюються готелі, які не блищать найкращим сервісом.
 • Ідеальний варіант для бюджетних подорожей.
 • Не варто особливо розраховувати на гарячі путівки у свята або в сезон. Зазвичай вони з’являються, коли наступають низький сезон.
 • Можна перечекати з покупкою путівки так, що просто не виявиться місць на рейсі. І ви ніяк не зможете виїхати за дешевою ціною.
 • Є така собі гра в рулетку, коли ви не знаєте, де вас чекає удача. Часто пропонують якраз на гарячих путівках: може бути дешевше. Але не найкращий готель.
 • Зазвичай в далекі напрямки, на зразок Домінікани і Мексики реальних гарячих путівок немає. Все тому, що перельоти здійснюються регулярними перевізниками, а не чартерними рейсами. І таких кидових цін на дешеві перельоти просто не буде. Інша справа Туреччина або Єгипет.
 • Сезонність. Вам доведеться померзнути в тій же Туреччині або Єгипті, тому що в гарячий сезон кидових цін не дочекатися.
 • Завжди варто звертати увагу на новини. Дешеві путівки можуть говорити про те, що в країні пройшла серія терактів і людей просто хочуть залучити красивими цінами. Так було і в Туреччині, і в Єгипті.
 • Під соусом» палаючий тур » часто намагаються всунути абсолютно звичайну пропозицію. Видають за палаючу путівку відпочинок в слабенькому готелі, який і так коштує дешево.
 • Або знаходиться в продувається всіма вітрами бухті, і ви зовсім не будете раді такому відпочинку.

Відмовний тур

Раннее бронирование vs горящих путевок. Отказной тур - что это значит Іноді трапляється і таке: клієнт не може полетіти по придбаній раніше путівці. Найчастіше, така біда трапляється з турами раннього бронювання. Люди намагаються перепродати цей тур за вже зниженою ціною. Тому як якщо клієнт просто відмовиться від туру, він втратить всі свої гроші. І в цьому випадку для всіх інших настають «святкові знижки». Людям простіше перепродати свій тур, який вони купили за 600 дол. У 2 рази дешевше, ніж втратити все. Але це досить рідкісна ситуація, зустрічається не так вже й часто.

Як себе убезпечити

 • Працюйте з перевіреним туроператором.
 • Читайте уважно договір, звертайте увагу на пункт про повернення грошей при ранньому бронюванні
 • Замовте страховку від невиїзду

У кожного виду туру є свої плюси і мінуси. У палаючій путівці плюсом буде ціна. Але доведеться сидіти на валізах. А в ранньому бронюванні у вас буде широкий вибір готелів, але немає гарантії того, що ви дійсно летите за найнижчою ціною.

Вибрати все для поїздки і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia