Що робити если.перегорела гірлянда

Новорічна гірлянда-той елемент, з якого починається таїнство декорування ялинки. Варто перевірити стан світиться прикраси до того, як дроти сховаються під іграшками. Якщо лампочки не загоряються, не поспішайте бігти за новим варіантом. Гірлянду можна відремонтувати.

Не світиться гірлянда або окремі лампочки — з чого почати

Алгоритм действий, если гирлянда не работает Навряд чи виявити місце перегорання можна без цифрового приладу — мультиметра, наприклад TOPEX 94w100 . Також озбройтеся невеликим і легким універсальним електропаяльником моделі MTX 9130339 і легкосплавним олов’яно-свинцевим припоєм.

Найпоширеніша аварія з гірляндою — обрив проводів, що входять в блок управління і порушення контактів всередині. Тим більше, що лежать на підлозі дроти легко досяжні для домашніх вихованців. Для початку розберіть коробку і переконайтеся, що всередині все на місці. Якщо є сумніви в надійності окремих контактів-перепаяйте їх. Нічого не змінилося? Можливо, перегоріла лампочка в одному з ланцюгів.

Швидкий ремонт світлодіодної китайської гірлянд

Как быстро разобраться с неработающей гирляндой?

Пристрій сучасних світлодіодних китайських гірлянд дозволяє за допомогою тестера швидко виявити місце пошкодження ланцюга. Досить замість щупів прикріпити голки і пробити всі ділянки гірлянди. Головна умова-діставати голкою до струмоведучої жили, проводячи тестування в відключеному стані. Там, де опір не відбивається на приладі — місце виникнення проблеми. Міняйте цю лампочку і вішайте гірлянду на ялинку!

Шукаємо перегорілу лампочку на класичній гірлянді

Набагато простіше знаходити перегорілу лампочку на звичайній гірлянді без блоку управління. Для пошуків місця проблеми досить оглянути всі джерела світла: при перегорання лампочка зазвичай темніє всередині. Якщо заважає декор і цього зробити неможливо, Візьміть нову лампу з таким же цоколем і послідовно вкручуйте в патрони включаючи потім в мережу. Чи не хочете міняти лампочки, можна просто перевіряти їх тестером. Відсутність реакції стрілки приладу-показник перегорілого компонента гірлянди.

Читайте також: Як вибрати якісну гірлянду?

Немає запасної лампи — що робити

Для світлодіодних гірлянд перегоріла лампочка — взагалі не проблема. Така конструкція легко перерізається, видаляється певну ділянку і дроти знову з’єднуються. Але краще все-таки знайти запасні світлодіоди і замінити ними перегорілі. Головне, пам’ятати, що всі операції виконуються на знеструмленої гірлянді.

Ремонт світлодіодної стрічки

Как правильно ремонтировать гирлянду? На світлодіодних стрічках-дюралайтах, широко застосовуваних для оформлення периметра вікон, вхідних дверей, також часто перегорають лампочки. Відшукавши за допомогою тестера або візуального огляду проблемне місце, можна просто вирізати його по точках можливих зрізів, позначених прямо на стрічці (рисочки або ножиці). Потім залишилися частини просто з’єднуються за допомогою спеціальних конекторів. Ось і все, ремонт завершено!

Якщо все-таки виникла необхідність купити нову гірлянду, вибрати її, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia