Що робити. Якщо iPhone не заряджається

Причин, за якими не заряджається пристрій — не одна і не дві. Тому в цій статті ми розповімо, що зробити, щоб iPhone заробив, що можна зробити власними силами, а що довірити сервісному центру.

  1. Найперше і логічне дію, якщо не заряджається iPhone — перевірити свій телефон на інших зарядних пристроях і кабелях. Якщо проблема усунулася і iPhone добре заряджається з іншим кабелем або зарядним пристроєм, то варто задуматися про придбання нових. Для зарядки iPhone краще використовувати тільки оригінальні зарядки або добре перевірені від інших виробників.
  2. Проблема з ПЗ (з прошивкою). Якщо ж iPhone не заряджається від інших зарядок, то можливим вирішенням проблеми може стати перепрошивка. У пристроях від компанії Apple, а зокрема iPhone, зарядний кабель подає живлення не безпосередньо в акумулятор, а через спеціальну плату з контролером. Справа в тому, що саме ця плата контролюється телефоном. Якщо ваше ПО «заглючило», то заряджатися iPhone, відповідно, теж не буде. Рішення проблеми-жорстка перезавантаження пристрою (hard reset). На айфоне ця функція виконується затиснувши одночасно кнопки home і power більш ніж на 30 секунд.
  3. Застрягання сміття в Порті Lightning. Якщо сміття застряг в роз’ємі вашого iPhone, то доведеться його почистити. Робити це потрібно гранично акуратно: в якості інструментів підійде зубочистка, щіточка. Чистити порт бажано з вимкненим телефоном, а після того як ви впоралися з чищенням, необхідно продути порт балончиком з повітрям.
  4. “Даний кабель або аксесуар не сертифікований.”. У версії iOS 7 і вище в пристроях з’явилася функція розпізнавання USB-кабелів на оригінальність. Відбувається вона за допомогою чіпа в штекері Lightning-кабелю. Якщо у вас неоригінальний кабель, то у вас, швидше за все, вискочить повідомлення: «даний кабель або аксесуар не сертифікований, тому надійність його роботи з цим iPhone не гарантується». Якщо телефон все одно не заряджається навіть з оригінальним справним кабелем, то потрібно робити заміну деталей.
  5. Заміна деталей. Якщо ви досить довго користуєтеся своїм iPhone, то найімовірніше, вийшла з ладу батарея. По закінченню тривалого часу акумулятори дійсно вимагають заміни. Якщо Ви користуєтеся пристроєм менше трьох років, то проблема з контролером живлення або зарядки. «Симптоми» їх несправності: телефон дуже швидко розряджається, гріється або не працює зовсім. З такою поломкою найчастіше стикаються люди, які користуються неоригінальними або просто низькоякісними блоками живлення. В такому випадку необхідно звертатися в сервісний центр.
Загрузка ...
PriceMedia