Знайомимося з брендом: Chicco

Присвячувати кожен день створенню таких речей, які зроблять життя мами і малюка легше і комфортніше — головна місія команди Chicco (Кікко). Як створюється продукція, яка підкорила серця дітей і батьків у всьому світі — в нашому огляді!

Народження ідеї

История и успехи Chicco: Пьетро Кателли с семьей Думка про створення власної лінії з виробництва дитячих товарів народилася в голові італійського підприємця П’єтро Кателлі з появою на світ первістка Енріко. Після безуспішних пошуків якісних речей для малюка, батько вирішив відкрити власне підприємство з випуску іграшок, пелюшок, пляшечок і колясок — всього необхідного підростаючому малятку.

Основною метою Кателлі поставив вихід за рамки нудних і стандартних кольорів і форм, створення абсолютно нових, яскравих моделей і кольорів товарів для самих маленьких.

Так в 1958 році народився італійський бренд дитячих товарів Chicco, до сьогоднішнього дня є торговою маркою компанії Artsana, що займається виробництвом медичних пристосувань з 1946 року. Artsana являє собою гігантську всесвітню корпорацію з розгалуженою дилерською і дистриб’юторською мережею в 170 державах на карті світу.

Піклуватися про дітей задовго до їх появи

История и успехи Chicco: продукция У перший рік існування бренду Chicco вийшло 27 найменувань продукції: в основному представленої гардеробом і приладдям для самих маленьких. Головною гордістю сім’ї була поява зручних пластикових пляшечок, як абсолютно нового явища в світі часто б’ються скляних варіантів. Після появи дочки Франчески і синочка Мікеле, вийшли перші варіанти колясок Chicco.

Пристосування для переміщення малюків особисто спроектовані і випущені під пильним контролем П’єтро Кателлі, моментально розкуповувалися.

У 1960-х роках товари Chicco вийшли на європейський ринок. Під девізом» турбота про дітей задовго до їх появи » почався випуск білизни для вагітних.

У 1988 році бренд почав випуск фірмових автокрісел.

Внесок П’єтро Кателлі в розвиток товарного ринку Італії по заслугах оцінений батьківщиною-в 1974 році йому присвоєно титул «Кавалер праці».

У 80-х перелік товарів компанії неухильно розширювався. Почався випуск дитячих ліжечок, розширився модельний ряд автокрісел, предметів небиткого посуду зі спеціального екологічного пластику. Постійно розширювався перелік брендових предметів.

1990-І роки для Chicco ознаменувалися випуском косметики не тільки для дітей, але і майбутніх мам (найпопулярнішим продуктом лінійки став крем від розтяжок)

В цей же період почалося виробництво безпечних градусників, ваг, зволожувачів, світильників, радіо — і відеонянь. З’явилися у продажу стерилізатори, Підігрівачі, пароварки і Термоси.

В середині 1990-х років діти підросли і стали брати активну участь у розвитку компанії. Після смерті батька в 2006 році до його спадкоємців перейшли права з управління підприємством.

Дивовижна країна Chicco

История и успехи Chicco: особенности бизнеса Постійно розвиватися, займатися новими розробками — головне кредо Chicco. Кожен продукт є конгломератом знань і досвіду фахівців у сфері акушерства, неонатології, педіатрії, фізіології. У дивовижній країні товарів Chicco всім добре-і малюкові і його мамі. Тут, на найвищому технологічному рівні вирішуються всі поточні проблеми виношування і виховання дитини.

Як вдається цього досягти:

  • Завдяки детальному аналізу науково-дослідними центрами нюансів материнства і дитинства.
  • Постійному розвитку виробничої бази.
  • Власної мережі дослідницьких лабораторій і вже накопиченого досвіду.
  • 16 Сучасних лабораторних центрів Artsana Group підтримують зв’язок з науково-дослідними кафедрами університетів з метою спільного вивчення перспектив застосування продукції бренду і народження нових перспективних ідей.
  • Талановиті і креативні фахівці компанії постійно винаходять і вдосконалюють спеціалізовані Набори продукції для кожного етапу розвитку малюка.
  • Випускаються і реалізовані Chicco комплекси дитячих товарів відповідають найвищим стандартам і служать повноцінному і всебічному розвитку дитини: фізичному, естетичному, емоційному, інтелектуальному.

Благодійні проекти та заслужені нагороди

Chicco: успешная история Кілька десятиліть Chicco бере активну участь у благодійній діяльності та підтримує ініціативи в даному напрямку. Завдяки співпраці Chicco з фондами Aiutare i Bambini, представниками неприбуткового об’єднання ONLUS, надана суттєва підтримка фонду» Серце дітей » з порятунку дітей з діагнозом кардіопатія. У підсумку, прооперовано і врятовано 737 діточок.

Спільно з найбільшим благодійним об’єднанням Ai.Bi ., Що спеціалізується на захисті прав дітей, які не досягли повноліття, допомогли знайти нове житло сиротам і дітям з неблагополучних сімей. Спеціальні сімейні центри відкрилися у всіх великих містах Італії.

Марка Chicco за роки свого існування, отримала безліч міжнародних нагород, дипломів, сертифікатів за найвищий рівень якості товарів. Компанія неодноразово була номінантом премій «за кращий освітній товар»,»Бренд року».

Високі стандарти якості виробів під маркою Chicco гідно оцінені і українським споживачем. Офіційним дистриб’ютором в Україні виступає компанія, що розвивається ТОВ «Міленіум Трейд».

Безліч товарів під маркою вибрати товари для дітей і батьків, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia