Топ — 10 газових колонок

Газові колонки корисні не тільки тоді, коли в будинку є перебої з гарячою водою, але і для заміських будинків. Читайте рейтинг найпопулярніших газових котлів за версією покупців Price.ua .

BOSCH WR 10-2P

Рейтинг топ-10 газовых колонок. BOSCH WR 10-2P Газова колонка, яка може нагрівати проточним способом 10 літрів води в хвилину. Вода нагрівається максимум до 60 градусів, але цього з лишком вистачить для гарячого душу. Сама модель досить компактна, важить всього 11 кг, тому закріпити її на стіні не складе особливих труднощів.

Температура води регулюється за допомогою простого і надійного механічного перемикача, а газ підпалюється за допомогою п’єзоелемента. Завдяки відкритій камері згоряння ви зможете бачити, запалився газ в колонці чи ні, а можливість роботи на зрідженому газі дозволить підвести до моделі не тільки трубу центрального газопостачання, але також використовувати її з газовими балонами, що дуже актуально для приватних будинків.

Ціна — від 5177 грн.

Roda JSD20-T1

Рейтинг топ-10 газовых колонок. Roda JSD20-T1 Ще одна проточна газова колонка, яка видає 10 літрів нагрітої води в хвилину. Від попередньої моделі відрізняється не тільки електричною системою підпалу, але і великою кількістю додаткових можливостей. Наприклад, колонка обладнана системою захисту від витоку газу, на її передній стороні є дисплей, що показує поточну температуру води, є можливість турбованої подачі газу. Модель трохи більш об’ємна, ніж попередній варіант, але при цьому може похвалитися і більшою потужністю. Єдиним істотним мінусом є те, що система підпалу газу не може працювати без електрики.

Ціна — від 2500 грн.

Читайте: Топ-5 економічних газових котлів

Beretta Idrabagno Aqua 11I

Рейтинг топ-10 газовых колонок. Beretta Idrabagno Aqua 11I Автоматична газова колонка, що відрізняється практично безшумною роботою і включенням навіть при невеликому напорі води. Є функція автоматичної модуляції полум’я в залежності від витрати води, стабілізатор тиску газу, пристрій контролю тяги, завдяки якому колонка автоматично вимикається при недостатній тязі. Нагріває до 11 літрів води в хвилину, система розпалу працює від батарейок, так що з цією моделлю ви можете не бояться відключення електрики. Тип кріплення настінний, важить модель трохи більше 11 кілограм, займає зовсім небагато місця.

Ціна — від 3650 грн.

Dion JSD 10

Рейтинг топ-10 газовых колонок.Dion JSD 10 Ця газова проточна колонка може нагріти за хвилину 10 літрів води до температури 85 градусів. При цьому поточна температура води висвічується на електронному дисплеї, є вбудований захист від перегріву. На передній панелі моделі є два механічних перемикача, один з яких відповідає за налаштування температури води, а другий — за перемикання режимів «зима-літо». У першому режимі колонка працює з більшою інтенсивністю, у другому — економить газ. Підпал електронний, камера згоряння відкрита, тому, якщо газ з якихось причин не загориться, то ви це обов’язково помітите.

Ціна — від 2570 грн.

Читайте: Топ-5 бюджетних бойлерів

Zanussi GWH 10 Fonte

Рейтинг топ-10 газовых колонок. Zanussi GWH 10 Fonte Проточна газова колонка настінного типу, оснащена мідним теплообмінником. Від інших моделей вигідно відрізняється малою вагою-8,2 кілограма. Є вбудований захист від перегріву, обмеження температури нагріву води, вбудований дисплей, термометр і індикатор включення. Система розпалу працює від батарейок, газові труби, як і більшості газових нагрівачів, підводяться до моделі знизу. Ціна — від 2790 грн.

Ariston SUPERLUX DGI 10L

Рейтинг топ-10 газовых колонок. Ariston SUPERLUX DGI 10L Проточний газовий водонагрівач китайського виробництва з відкритою камерою згоряння і механічним регулюванням температури. Сталевий корпус успішно чинить опір корозії, а мідний теплообмінник може похвалитися тривалим терміном служби. Кількість нагріваються літрів води в хвилину стандартне для колонок даної цінової категорії — 10. Конструкція колонки гранично проста, тому і використовувати її дуже просто. Модель обладнана системою електророзпалу, 10 форсунок ефективно справляються з нагріванням проточної води, а витрата газу на годину становить до 2 кубічних метрів.

Ціна — від 3300 грн.

ETALON A 10 G

Рейтинг топ-10 газовых колонок. ETALON A 10 G Ця проточна газова колонка відрізняється від інших моделей, в першу чергу, оригінальним зовнішнім виглядом, який буде стильно виглядати в будь-якому інтер’єрі. Корпус надійно захищений від корозії, модель може похвалитися тривалим терміном служби. Є багатоступенева система захисту — від перегріву, від перепадів тяги і тиску газу. Розпал газу електронний, батарейки йдуть в комплекті з моделлю. За допомогою двох механічних перемикачів на передній панелі можна регулювати не тільки температуру нагріву води, але і інтенсивність подачі газу. Ціна — від 2200 грн.

Nova Tec ВПГ-20

Рейтинг топ-10 газовых колонок. Nova Tec ВПГ-20 Якісна і надійна газова колонка вітчизняного виробництва. Модель може нагрівати проточну воду до температури вище 70 градусів, а відмінною рисою є наявність великої кількості систем захисту. Подача газу автоматично відключається, якщо припиняється подача холодної води, якщо засмітився димохід і немає тяги, якщо згасло полум’я в камері згоряння, якщо вода нагрілася вище встановленої температури або якщо різко впало або підвищився тиск води в системі водопостачання. Мідний луджений теплообмінник може похвалитися не тільки тривалим терміном служби, але і стійкістю до утворення вапняного нальоту.

Ціна колонки — від 2400 грн.

Gorenje GWH 10 NNBWC

Рейтинг топ-10 газовых колонок. Gorenje GWH 10 NNBWC Водонагрівач від відомого виробника побутової техніки, оснащений функцією модуляції газу, електронним дисплеєм, на яким відображається температура води, системою автоматичного електропідпалу і контролю газу. Подача газу автоматично припиняється в разі загасання полум’я. Характерною особливістю моделі є не тільки стильний зовнішній вигляд, але і висока надійність роботи. Налаштовувати температуру води і подачу газу можна за допомогою поворотних перемикачів.

Ціна — від 3950 грн.

Ariston MARCO POLO M2 10L

Рейтинг топ-10 газовых колонок. Ariston MARCO POLO M2 10L Компактна проточна газова колонка з електронним розпалом і 9 форсунками, які ефективно справляються з нагріванням води. Спеціально для відводу продуктів згоряння в конструкції передбачений вентилятор, сталевий корпус може похвалитися солідним терміном служби, а мідний нагрівальний елемент не особливо вимогливий до складу води.

Ціна — від 5400 грн.

Вибрати газову колонку і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia