Топ — 5 бюджетних мультіварок REDMOND

Доступна вартість, великі функціональні можливості і високий рівень надійності-все це про мультиварки REDMOND. Читайте топ-5 моделей від цієї компанії, які користуються найбільшою популярністю серед покупців Price.ua .

REDMOND RMC-M20

Лучшие пять недорогих мультиварок REDMOND. REDMOND RMC-M20 Сама бюджетна і доступна модель починає топ мультіварок REDMOND, при цьому її технічних можливостей достатньо для вирішення практично будь-яких завдань на сучасній кухні. Місткість чаші становить 5 л, що в деякому роді вважається загальноприйнятим стандартом. Споживана потужність при цьому становить всього 800 Вт, що робить модель дуже економною в процесі регулярної активної експлуатації. Окремо варто відзначити той факт, що при всій своїй бюджетності модель володіє таймером відстрочки запуску на час до 24 годин, а також функцією автоматичного підтримування температури.

Всі хороші мультиварки REDMOND відрізняються своєю міцністю і надійністю — конкретно в цій моделі чаша з тефлоновим покриттям, завдяки чому їжа в процесі приготування не буде підгоряти.

Виробник приділив велику кількість уваги функціональним можливостям. Всього доступно 10 програм, включаючи можливість приготування йогуртів, а також максимально щадну пастеризацію продуктів.

Вага мультиварки становить 3,65 кг, що досить небагато для пристрою таких габаритів і місткістю чаші.

Ціна — від 1000 грн.

Читайте: Топ-10 бюджетних мультіварок

REDMOND RMC-M4503

Лучшие пять недорогих мультиварок REDMOND. REDMOND RMC-M4503 Кращі мультиварки REDMOND ніяк не обійдуться в своєму складі без цієї моделі. Стильний зовнішній вигляд, металевий корпус і висока продуктивність повністю задовольнять запити навіть найвимогливіших клієнтів. Ємність чаші становить 5 л, чого вистачить для приготування їжі навіть на досить велику сім’ю. При цьому якість готового блюда буде гарантовано за рахунок висококласного антипригарного тефлонового покриття. Також можуть виручити таймер з відстрочкою і максимальним часом Програмування на 24 години.

Економність — ще одна причина того, що дана модель потрапила в огляд кращих мультіварок REDMOND. При пікових навантаженнях її енергоспоживання становить всього 800 Вт, що набагато менше звичайного чайника. Функціональні можливості також відповідають загальноприйнятим стандартам і кількості програмованих програм приготування вистачить для створення практично будь-якого кулінарного шедевра.

Окремо варто відзначити можливість приготування йогуртів та іншої кисломолочної продукції, а також режим пастеризації, з яким термін зберігання більшості готових продуктів істотно зростає.

Вага — всього 3,65 кг.

Ціна — від 1300 грн.

Читайте: Як вибрати мультиварку

REDMOND RMK-M271

Лучшие пять недорогих мультиварок REDMOND. REDMOND RMK-M271 Дана модель-дуже приваблива і цікава новинка від виробника, яка являє собою максимально збалансований і вигідний пристрій у співвідношенні «ціна-якість-функціональність».

В мультиварці встановлено відразу 42 Програми, включаючи функцію пароварки. Що стосується дизайну, то мультиварка виглядає стримано і привабливо.

У плані технічних параметрів модель нічим не поступається навіть більш популярним моделям.

Енергоспоживання-830 Вт при піковому навантаженні. Звукова індикація сповістить про завершення готування, а можливість налаштування таймера на термін до 24 годин робить мультиварку дійсно корисним і практичним придбанням.

Вага — 4,5 кг.

Ціна — 1800 грн.

REDMOND RMC-M90

Лучшие пять недорогих мультиварок REDMOND.REDMOND RMC-M90 Крім відмінних технічних параметрів дана модель відрізняється також якістю збірки. Швидкознімна конструкція дозволить якісно мити не тільки чашу, але і саму кришку, причому робити це можна навіть в посудомийній машині.

Завдяки сенсорній панелі можна зручно і точно налаштовувати роботу пристрою, а функція відключення підігріву дає можливість використовувати мультиварку в самих різних умовах.

Керамічна чаша — ще одне безперечне достоїнство кухонного обладнання. У плані своїх можливостей модель також виглядає досить привабливо, оскільки вона дійсно надійна і при цьому економна. Загальний рівень енергоспоживання становить 860 Вт, що досить небагато для керамічної чаші ємністю 5 літрів. На вибір Користувача доступно відразу 17 встановлених функцій готування, включаючи різні випічки, а також приготування їжі на пару. Вага мультиварки — 5,2 кг.

Ціна — від 2500 грн.

Читайте: Топ-10 популярних пароварок

REDMOND RMC-M92S

Лучшие пять недорогих мультиварок REDMOND.REDMOND RMC-M92S Найголовніша відмінна риса цієї моделі-можливість управління за допомогою смартфона. Так можна контролювати весь процес готування навіть перебуваючи в іншій кімнаті. Відстрочка старту, таймер на 24 години і функція підігріву роблять пристрій максимально функціональним і зручним.

Енергоспоживання становить 860 Вт. Корпус виконаний з нержавіючої сталі. Всього доступно 17 програм приготування їжі.

Ціна — від 3000 грн.

Вибрати мультиварку і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia