Топ-5 кавоварок

Хороша кавоварка-важливе придбання для кавомана. Щоб покупка була вдалою-читайте рейтинг Price.ua . У топ-5 увійшли найпопулярніші кавомашини, за версією Покупців Сайту.

Philips Saeco Lirika

Рейтинг кофемашин по версии Price.ua. Модель Philips Saeco Lirika

Почати огляд кращих кавоварок варто однією з найпопулярніших моделей в лінійці автоматичних кавоварок відомого італійського виробника — Philips Saeco Lirika. Стильна і просунута еспресо-кавоварка сконструйована для активного щоденного використання. Функціональні можливості моделі дозволяють готувати смачні і ароматні напої на основі еспресо. Доступно також приготування в автоматичному режимі кавово-молочних шедеврів, таких як капучино, латте і латте-макиято.

Максимальний аромат кави гарантує вбудована кавомолка. Зручності користуванню додає можливість регулювати ступінь помелу, що вкрай важливо для приготування відрізняються по насиченості напоїв. Як і годиться для кавомашини такого рівня, вона оснащена ергономічною і зрозумілою панеллю управління. Використовуючи її, можна регулювати як обсяг готується порції, так і її міцність.

Потужність моделі становить 1850 Вт. Для економії електроенергії в кавоварці передбачена функція автовідключення після тривалого простою. Обсяг резервуара для води — 2,5 літра, чого більш ніж достатньо для того, щоб довго не доливати воду. Коли ж вода закінчується, то кавовий апарат нагадує про це, виводячи на дисплей відповідне повідомлення.

Ціна — від 7800 грн.

Читайте: Як вибрати капсульну кавоварку

DeLonghi ECAM 22.110

Рейтинг кофемашин по версии Price.ua. Модель DeLonghi ECAM 22.110

DeLonghi-визнаний лідер кавового обладнання. Ця автоматична кавоварка ідеально підходить для побутового використання, а також установки в невеликих офісах.

Виробник оснастив апарат потужною кавомолкою, яка дозволяє вибрати одну з тринадцяти ступенів помелу. Потужності в 1450 Вт достатньо, щоб забезпечити швидке приготування улюбленого напою. Подвійний диспенсер також сприяє тому, щоб гостям не довелося довго чекати кави. Функціонал кавоварки передбачає регулювання міцності і обсягу порції. Об’єм ємності для води-1,8 л.Завдяки встановленому капучинатору можна збивати молоко за допомогою пари і готувати всю палітру кавово-молочних напоїв.

Головна перевага моделі-робота, як на зерновому, так і на меленій каві. Таким чином, гурманам надається можливість готувати напої з улюбленого сорту кави.

Ціна — від 8400 грн.

Sencor SCE 2001

Рейтинг кофемашин по версии Price.ua. Модель Sencor SCE 2001

На думку користувачів сайту в категорію кращі кавоварки потрапляє і крапельна (фільтраційна) модель Sencor SCE 2001. Звичайно, на тлі попередніх моделей вона може здатися неконкурентною, але все ж є один дуже важливий фактор — вона готує традиційний заварний кави, який відрізняється від концентрованого Еспресо. Управління кавовим апаратом механічне і гранично просте. Дисплеєм модель не оснащена, та він і не потрібен, тому що процеси, що відбуваються при приготуванні, не вимагають ніякого контролю.

Потужність кавоварки становить 350 Вт, тому крім смачної кави вона порадує ще й високою економічністю. Виробник оснастив апарат резервуаром для води об’ємом 0,3 л.Завдяки можливості готувати одночасно дві чашки кави або чай, модель перетворюється в надійного помічника в побуті. Сприяє цьому і надкомпактні габарити. Більш того, при наявності портативного джерела живлення, її можна навіть брати собою в турпохід.

При цьому варто відзначити і ідеальне співвідношення ціна / якість.

Ціна — від 430 грн.

Читайте: Як вибрати кавомолку

Zelmer Piano

Рейтинг кофемашин по версии Price.ua. Модель Zelmer Piano

Четверте місце в номінації хороші кавомашини заслужено займає модель Zelmer Piano від популярного німецького бренду. Ріжкова кавоварка-класика, якій довіряють зважаючи на її максимальної простоти управління і надійності.

Працює модель на меленій каві, а також на популярному чалдовом варіанті, який являє собою запресований у фільтр кави. Цей спосіб використання вкрай вигідний і зручний, оскільки одноразова чалда легко видаляється і немає необхідності в подальшому вилучати з кавоварки зібрався Макуха.

Потужність кавового апарату становить 1250 Вт, що гарантує швидкий нагрів заварювального блоку. Обсягу резервуара в 1,2 літра буде достатньо, щоб приготувати безліч порцій ароматного еспресо. Крім того, за допомогою насадки панарелло можна збити молоко і приготувати собі будь-який кавово-молочний напій.

Ціна — від 1800 грн.

Читайте: Як вибрати кавоварку

Philips HD8650

Рейтинг кофемашин по версии Price.ua. Модель Philips HD8650

Завершити рейтинг кавоварок можна зручною і функціональною моделлю Philips HD8650. Перше, що варто відзначити — максимально продумана конструкція, яка дозволяє без праці встановити кавоварку навіть на кухні, досить невеликих розмірів. Крім ергономічності форм можна говорити і про ефектну дизайнерської задумом, яка проявилася в ультрасучасній формі машини.

Працює кавовий апарат тільки з зерновою кавою. Для ефективного помелу модель оснащена кавомолкою з довговічними керамічними жорнами. Виробник передбачив п’ять різних ступенів помелу, щоб користувач мав можливість заварити каву бажаної фортеці. Для любителів ніжних кавово-молочних напоїв призначена насадка панарелло, яка дозволить збити молоко до повітряної піни.

Ключовий параметр-потужність кавоварки. У цій моделі встановлений заварювальний блок з потужністю 1400 Вт. Об’єм резервуара для води-1 л.

Ціна — 6700 грн.

Вибрати кавоварку і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia