Топ-7 популярних газових плит

Газова плита, мабуть, найважливіша річ на сімейній кухні. Важливо, щоб могла швидко і посмажити яєчню, і спекти смачний торт. Читайте рейтинг популярних моделей плит за версією покупців Price.ua .

GORENJE GN 5112 WJ-B

Рейтинг газовых плит. GORENJE GN 5112 WJ-B

Нова модель відомого бренду побутової техніки. Стандартна якісна емальована плита білого кольору, з металевою кришкою і великим об’ємом духовки.

4-Конфорочна газова плита з механічним управлінням. Має склепінчасту форму духовки. Є ящик для посуду. З особливостей цієї газової плити можна виділити рельєфні напрямні, а також дверцята CompactDoor, яка має 2 скла і 1 термошар. Недолік-немає газконтролю конфорок, але є газконтроль духовки. У комплекті йдуть глибоке деко, решітка, форсунки для зрідженого газу, шнур живлення з виделкою.

Країна-виробник — Чехія.

Ціна — від 4590 грн.

GRETA 1470-00 20 W

Рейтинг газовых плит. GRETA 1470-00 20 W

Greta — український бренд кухонних плит, який завоював міцні позиції на ринку. Багато сімей віддають перевагу саме вітчизняного виробника, тому що за якістю вони цілком можуть конкурувати з європейськими.

Модель GRETA 1470-00 20 W — стандартна газова плита без особливих функцій. Емаль білого кольору, 4 конфорки на механічному управлінні.

Одна з них — підвищеної потужності. Газконтроль тільки на духовці, подвійне скло, яке добре зберігає температуру. З недоліків покупці виділяють алюмінієві решітки всередині духовки і відсутність в комплекті дека.

Країна-виробник — Україна.

Ціна — від 2957 грн.

Читайте: Як вибрати газову плиту

GEFEST 3200-08

Рейтинг газовых плит.GEFEST 3200-08

Непоганий бюджетний варіант газової плити. Зовні особливо не відрізняється від інших моделей-біла емаль, 4 конфорки на механічному управлінні. Одна з них — миттєвого підігріву. Немає верхньої кришки.

Встановлений газконтроль на духовці. Сама духовка оснащена нижнім нагріванням і термостійкою емаллю. З безперечних плюсів-гарантія від виробника на 24 місяці.

У комплекті з газовою плитою йдуть жаровня, деко, решітка духовки, решітка поверхні.

Країна-виробник — Білорусь.

Ціна — 3839 грн.

ELECTROLUX EKG 951109 W

Рейтинг газовых плит.GEFEST 3200-08. ELECTROLUX EKG 951109 W

Невелика газова плита, яка добре впишеться в маленьку кухню і оснащена рядом функцій, яких немає в моделях дешевше. Сама плита Біла, 4 — конфорочна (одна з них-з підвищеною потужністю), механічне управління. З додаткових функцій-електрозапалювання, газконтроль духовки і конфорок. Популярність модель отримує в тому числі завдяки функції гриля в поєднанні з рожном, а також наявності гарної підсвічування в духовці. Є кришка і ящик для посуду, в комплекті йдуть чавунні решітки, два дека, один з них для випічки.

Країна-виробник — Румунія.

Ціна — від 6888 грн.

Читайте: Як вибрати миючий пилосос

FAGOR 6CF-56mmlsb

Рейтинг газовых плит.FAGOR 6CF-56MMLSB

Нова модель техніки цікавий варіант комбінованої газової плити. Її особливість в тому, що варильна поверхня — газова, а духовка — електрична. Це Біла плита з кришкою і чотирма конфорками на механічному управлінні з електропідпалом і газконтролем.

Електрична духовка оснащена грилем, але без рожна. Є конвектор і підсвічування, проте немає таймера.

Термостат-50-250 C.

З недоліків покупці виділили дрібне деко, який йде в комплекті.

Країна-виробник — Польща.

Ціни — від 5325 грн.

GORENJE GI 6322 XA

Рейтинг газовых плит. GORENJE GI 6322 XA

Цю модель не можна віднести до бюджетних, проте вона коштує своїх грошей, оскільки оснащена великими функціями, ніж моделі дешевше.

GORENJE GI 6322 XA — газова 4-х конфорочна плита з нержавіючої сталі відсіком для посуду і скляною плитою. Її полюбили за дизайн-виглядає красивіше своїх «подруг». Також має хорошу комплектацію.

Що стосується функцій, тобто газконтроль як духовки, так і поверхні, електропождігом оснащені конфорки і духовка. Є таймер, який по закінченню роботи вимикає духовку і поверхню.

Ця плита оснащена функцією гриль, внутрішнє покриття-піролітична емаль SilverMatte. На відміну від інших моделей ця плита очищається AquaClean.

У комплекті з плитою йдуть скляне деко, дрібне і глибоке емальоване деко, решітка, рожен, решітка-підставка для турки, форсунки для зрідженого газу G30/30, а також шнур живлення з виделкою.

Гарантія виробника — 24 місяці.

Країна-виробник — Словенія.

Ціни — від 12 799 грн.

Читайте: Як вибрати мороженицю

ZANUSSI ZCK 9552J1 x

Рейтинг газовых плит. ZANUSSI ZCK 9552J1 X

ZANUSSI ZCK 9552j1 X — також комбінована модель газової плити (конфорки — газові, духовка — електрична). Популярна модель за рахунок компактних розмірів, хороших наборів функцій і відносно низькою ціною.

Робоча поверхня — з нержавіючої сталі, всередині-чавунні решітки. Духовка-досить велика. У ній можна готувати гриль — є функція електрогрилю) і піцу (оскільки вона оснащена конвектором). У духовці є отвір для виходу пари.

Конфорки оснащені електропідпалом, духовка-таймером.

Ще одна особливість-кислотостійка емаль легкого очищення. У комплекті з цією газовою плитою продаються глибоке деко, решітка і деко для випічки з алюмінієвим покриттям.

Країна-виробник — Румунія.

Ціни — від 7432 грн.

Вибрати плиту і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia