Кращі Обігрівачі. Electrolux ECH / AS-1500 MR

Іноді не вистачає тепла вдома або в робочій кімнаті. Для додаткового опалення є Обігрівачі. Виробники пропонують різні моделі, деякі з них мають додаткові функції. Агрегати підходять для квартир і котеджів, вони не дозволять вам замерзнути, якщо виникнуть проблеми з центральним опаленням. В основному обігрівачі для домашнього використання-це прості пристрої з мінімумом функцій. Вони вибираються відповідно до їх силою і розміром. Підібрати підходящий варіант нескладно, головне-зрозуміти, для якого приміщення він буде працювати. Ну, а які варіанти він повинен включати? Сьогодні ми розглянемо кращі конвекторні обігрівачі як для будинку, так і для квартири.

Конвекційний обігрівач Electrolux ECH / AS-1500 MR

У холодну пору року завжди необхідно мати під рукою конвектор ELECTROLUX ECH/AS-1500 MR. Ця модель здатна обігрівати приміщення площею до 20 кв.М. Її можна використовувати як в офісі, так і вдома. Ця модель повністю безпечна у використанні, так як має захист від перегріву і в разі виникнення проблем обігрівач автоматично вимкнеться. Крім того, можна прикріпити конвектор до стіни — це дуже зручно в приміщеннях з невеликою площею.

Конвектор Electrolux ECH / AS-1500 MR-це компактний пристрій, який допоможе вам швидко довести температуру у вашій квартирі до комфортної. Максимальна потужність, з якою працює пристрій, становить 1500 Вт. Але конвектор також можна налаштувати на потужність 750 Вт, при цьому він буде показувати меншу інтенсивність нагріву. Для регулювання потужності передбачений механічний термостат.

Електролюкс ECH / AS-1500 MR використовує монолітний нагрівальний елемент.

Наявність коліщаток на корпусі конвектора свідчить про легкість його переміщення: ви легко можете переміщати пристрій по квартирі. При перегріві конвектор вимикається, тому він прослужить вам ще довго.

Для роботи з обігрівачем не потрібно ніяких спеціальних навичок або додаткового обладнання, вся необхідна інформація є в інструкції з експлуатації. За тривалий термін служби без поломок і відмов відповідають якісні матеріали, професійна збірка і сучасні технології.

Конвектор Ballu BEC / SM-1000

BALLU BEC / SM-1000-економічний електричний конвектор. Обігріває побутові приміщення: квартири, котеджі, заміські будинки, офіси і магазини. Конвектор Ballu BEC / SM-1000-це компактний зовнішній пристрій з елегантним білим корпусом і стійкими ніжками.

Обладнання оснащене механічним термостатом для зручного регулювання потужності нагріву.

Система працює на 1000 Вт, тому використовується для обслуговування площі 15 м2. Обладнання Ballu BEC / SM-1000 оснащено монолітним нагрівачем і яскравим світлодіодним дисплеєм.

Побутовий прилад абсолютно безпечний у використанні Завдяки наявності захисту від перегріву і автоматичного відключення в разі перекидання.

Потужності 1000 Вт достатньо, щоб прогріти 15 кв. М.

Відмінні риси:

  • Монолітний подвійний нагрівальний елемент E Force з терміном служби 25 років
  • Збільшений впускний повітрозабірник
  • Інноваційна система рівномірної конвекції однорідного потоку
  • Просте і інтуїтивно зрозуміле управління-контроль температури і кнопка запуску
  • Ніжки для установки на підлогу включені
  • Датчик захисту від перегріву

Конвектор Hyundai H-HV15-10-UI617

Якщо перед вами стоїть завдання обігріву невеликого або середнього приміщення, то кращим вибором буде конвектор HYUNDAI H-HV15-10-UI617 з максимальною потужністю 1000 Вт. Конвектор Hyundai H-HV15-10-UI617 має міцні ніжки в основі, що запобіжить ризик його раптового перекидання, забезпечуючи стійкість на будь-якій поверхні. Використовуючи механічну панель управління на корпусі, вам не складе труднощів відрегулювати потрібну робочу потужність.

Його відмінною особливістю є спеціальна конструкція решітки радіатора на корпусі, яка сприяє оптимальному повітряно-тепловому обміну. Крім того, прилад має приємний дизайн без гострих кутів.

Світлодіодний індикатор своєчасно повідомить вам, коли конвектор буде готовий до роботи. Високий ступінь захисту корпусу запобіжить ризик негативного впливу вологи. Навіть при тривалій безперервній роботі пристрій не буде провокувати горіння кисню в приміщенні-таким чином, воно підходить для установки в дитячій кімнаті.

Завдяки своїм невеликим габаритам (46 х 40 х 8 см) і легкій вазі (2,8 кг) конвектор HYUNDAI H-HV15-10-UI617 легко переміщається з одного місця на інше.

Як і в багатьох інших опалювальних приладах, ця модель має функцію захисту від перегріву. Як тільки температура досягне критичної точки, конвектор автоматично вимкнеться, тим самим запобігаючи пожежонебезпеці.

Конвектор REDMOND SkyHeat 4530S

Щоб у кімнатах будинку або в офісах офісу завжди було тепло, можна придбати конвектор Redmond SkyHeat RCH-4530S. Завдяки особливостям циркуляції нагрітого повітря прилад швидко створює комфортний мікроклімат в приміщенні площею до 25 кв. М. Обігрівач можна розмістити в самому зручному місці приміщення. А ергономічні ніжки зроблять пристрій більш стійким. Модель автоматично вимикається при перекиданні і перегріванні. Додаткову безпеку забезпечує можливість блокування елементів управління на панелі управління.

Поворотний перемикач дозволить вам встановити потрібну температуру одним рухом руки. Коли в приміщенні стане досить тепло, конвектор перестане працювати. І коли він охолоне, він знову включиться. Завдяки цьому пристрій не перегрівається і споживає менше електроенергії.

Мобільні додатки Ready for Sky і R4S Gateway використовуються для дистанційного керування нагрівачем за допомогою смартфона або планшета. Тепер ви не будете сумніватися, вимкнули ви прилад, коли виходили з дому.

Нагрівач важить 5,3 кг і має розміри 83х40х8, 4 см.

Конвектор Wester EK-2000

Конвектор Wester EK-2000-це компактний обігрівач, призначений для приміщень площею до 25 кв.М. Його можна встановити на підлозі або прикріпити до стіни так, щоб він займав менше місця. Нейтральний лаконічний дизайн органічно впишеться практично в будь-який інтер’єр.

Механічне управління просте у використанні і надійне, панель зручно розташована зверху. Одна кнопка відповідає за включення і виключення, поворотний термостат дозволяє регулювати рівень нагріву і контролює обрану вами температуру.

Безпека забезпечується автоматичною системою безпечного відключення. Він включається, коли нагрівач перегрівається або відхиляється від вертикального положення на 45°. Корпус виготовлений зі сталі і відрізняється високою міцністю і довговічністю.

Загрузка ...
PriceMedia