Топ — 10 популярних водонагрівачів

Для багатьох водонагрівач — не розкіш, а необхідність. Для того, щоб вибрати якісну модель з відповідними характеристиками, читайте топ-10 найпопулярніших водонагрівачів за версією покупців Price.ua .

ATLANTIC ROUND VMR 80

Популярные водонагреватели: топ-10. ATLANTIC ROUND VMR 80

Вертикальний настінний водонагрівач об’ємом на 80 л. Бак зсередини оброблений шаром пінополіуретанової ізоляції, яка дозволяє звести до мінімуму втрати тепла. Мідний ТЕН з магнієвим анодом добре чинить опір корозії навіть за умови не найчистішої води, а працює нагрівач практично безшумно. Модель ідеально підходить для сім’ї з трьох осіб, стильно виглядає, не займає багато місця і відмінно впишеться в будь-який інтер’єр.

Ціна — від 2199 грн.

Читайте: Топ-5 бюджетних бойлерів

Nova Tec NT-S 80

Популярные водонагреватели: топ-10. Nova Tec NT-S 80

Електричний накопичувальний бойлер об’ємом на 80 л, який може нагрівати воду максимально до 77 градусів. Монтується вертикально на стіну, багато місця не займає, органічно виглядає в інтер’єрі. Бак зсередини покритий емаллю для кращого опору корозії, температура води регулюється за допомогою механічного перемикача, а спостерігати поточну температуру можна за допомогою стрілочного термометра. Проста і надійна конструкція гарантує довговічність моделі, а магнієвий анод досить швидко нагріває воду до потрібної температури. Є захист від перегріву, захист від сухого нагріву і запобіжний клапан.

Ціна — від 1869 грн.

GORENJE GBF 50 SMV9

Популярные водонагреватели: топ-10. GORENJE GBF 50 SMV9

Настінний водонагрівач, який відрізняється від інших моделей наявністю не одного, а двох нагрівальних елементів, які забезпечують більш швидкий нагрів води. 50 Л холодної води нагріваються до максимальної температури за півтори години. Управління електронне, є електронний індикатор роботи, а також захист від перегріву і замерзання і спеціальний режим економічного нагріву, в якому витрачається менше електроенергії. Дуже якісна і потужна модель, незамінна при проблемах з гарячим водопостачанням.

Ціна — від 3437 грн.

Читайте: Топ-10 газових колонок

Electrolux EWH 50

Популярные водонагреватели: топ-10. Electrolux EWH 50

Електричний водонагрівач з функцією прискореного нагріву. Температура води встановлюється за допомогою механічного перемикача, Максимальна температура нагріву — 75 градусів. Модель монтується на стіну вертикально, але, на відміну від багатьох інших бойлерів, має плескату форму, завдяки чому її можна легко розмістити навіть в невеликій кухні або ванній. Є захист від перегріву і роботи без води.

Ціна — від 5545 грн.

30/3

Популярные водонагреватели: топ-10. ARISTON BLU EVO R 30/3

Бойлер, основною перевагою якого є дуже оригінальний зовнішній вигляд. Це компактна модель, розрахована на нагрів 30 літрів води за раз і нагріває її трохи більше, ніж за годину. Зсередини бак покритий емаллю, так що ви можете не бояться, що він швидко проржавіє. Ну і ще одна перевага даної моделі-це її демократична ціна.

Ціна — 2338 грн.

Читайте: Як вибрати газову колонку

ATLANTIC ROUND VMR 50

Популярные водонагреватели: топ-10. ATLANTIC ROUND VMR 50

Водонагрівач на 50 л з магнієвим анодом. Зсередини бак покритий емаллю з вмістом цирконію і додатково ізольований шаром пінополіуретану. Анод «мокрий», тобто контактує безпосередньо з водою, так що для збільшення терміну його експлуатації на водопровідні труби, підведені до бойлера, варто поставити фільтр для очищення води. Модель встановлюється вертикально на стіну, на корпусі розташований регулятор температури і термометр. До максимальної температури вода нагрівається за півтори години.

Ціна — від 2089 грн.

Thermex Flat Plus if 50H

Популярные водонагреватели: топ-10. Thermex Flat Plus IF 50H

Накопичувальний електричний бойлер, характерною рисою якого є горизонтальне, а не вертикальне розташування бака. На корпусі розташований електронний керуючий елемент і електронний датчик температури, є функція прискореного нагріву, індикатор включення і система захисту від перегріву. Місткість бака дорівнює 50 літрів, цього з лишком вистачає на невелику сім’ю. Крім оригінального зовнішнього вигляду модель може похвалитися високою якістю і довговічністю.

Ціна — від 4800 грн.

Читайте: Як вибрати проточний водонагрівач

WILLER IVB 50 DR elegance

Популярные водонагреватели: топ-10. WILLER IVB 50 DR elegance

Настінний накопичувальний бойлер з механічним управлінням. Відрізняється від інших моделей наявністю цілих двох баків і трьох нагрівальних елементів. Шви кожного з баків зварені «холодної» зварюванням, яка забезпечує максимальну надійність конструкції. Інші відмінні риси моделі-це надплоский дизайн і можливість вибору споживаної при роботі потужності. Максимальна потужність роботи бойлера дорівнює 1600 Вт, при ній він нагріває воду до максимальної температури за годину з невеликим.

Ціна — від 4500 грн.

Ariston Bravo E 3323 U-F7

Популярные водонагреватели: топ-10. Ariston Bravo E 3323 U-F7

Проточний водонагрівач, який може нагрівати до 4 літрів води в хвилину. Максимальна температура води при цьому дорівнює 60 градусам, а в комплекті з пристроєм йде тримач, мильниця і душова насадка. Остання може похвалитися наявністю семи режимів розпилення води. Також є функція прискореного нагріву води, захист від перегріву, індикатор включення і обмежувач нагріву води. Ідеальний варіант для маленьких ванних кімнат, вага моделі становить всього 2,5 кілограма і займає вона зовсім небагато місця.

Ціна — 1570 грн.

80

Популярные водонагреватели: топ-10. ARISTON SG 80

Закриває наш топ ще одна модель від Арістон, яка відрізняється високою якістю збірки і великим об’ємом — 80 літрів. Магнієвий анод нагріває цей обсяг води за три з половиною години, індикатор температури механічний. Модель проста, але надійна і досить бюджетна.

Ціна — від 2249 грн.

Вибрати водонагрівач і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia