Топ-7 популярних пилососів Karcher 2018 року

Німецька компанія Karcher — лідер в області побутового та промислового обладнання для очищення приміщень. Мати вдома пилосос це фірми, значить мати надійного помічника. Читайте рейтинг популярних пилососів цієї фірми за версією покупців Price.ua .

KARCHER NT 20/1 ME CLASSIC EDITION

Рейтинг пылесосов Karcher . Модель KARCHER NT 20/1 ME CLASSIC EDITION Рейтинг пилососів Karcher 2018 року відкриває модель, яка відноситься до початкового класу промислових пристроїв, але користується незмінним попитом у власників приватних житлових будинків, заміських будинків. Вона призначена для сухого та вологого прибирання, з нею легко очистити від крупного сміття житлове приміщення, двір, салон машини.

Досить великий обсяг сміттєзбірника — 20 л, довгий шнур, вбудована розетка, є місце для зберігання насадок при вазі трохи більше 7 кг.

Сміттєзбірник цього пилососа Karcher зроблений з нержавіючої сталі, що дає додаткову міцність і вельми ефектно виглядає. Система Easy Service дозволяє зняти турбіну за одну хвилину, можна використовувати корзинний фільтр і не витрачати паперові мішки, що знижує витрати на витратні матеріали. У комплекті телескопічна труба, насадки для сухого, вологого прибирання, щілинні.

Ціна — 6 тис.Грн.

Читайте: Як вибрати пилосос для будинку

KARCHER MV 1

Рейтинг пылесосов Karcher . Модель KARCHER MV 1 Кращі пилососи Karcher для чищення автомобільних салонів представлені цією моделлю, але це не означає, що її не можна використовувати для прибирання в будинку і на вулиці. Просто спочатку в її комплект входять спеціальні щітки і насадки для якісного очищення автомобільних сидінь і самих важкодоступних ділянок в салоні машини. Привертають компактні розміри пристрою і вага всього 3,7 кг, є зручна ручка для перенесення. Цей пилосос Karcher потужний, з функцією видування, підходить для сухого та вологого прибирання, є система автоматичного змотування кабелю, та й пилозбірник місткий — 15 л.

Ціна — від 2 тис. Грн.

KARCHER WD 3

Рейтинг пылесосов Karcher . Модель KARCHER WD 3 Цілком справедливо можна було б назвати найпопулярнішою моделлю у користувачів, якби не відсутність деяких зручних дрібниць, які помітні при постійному використанні. Але те, що ця модель — реальний лідер в категорії «ціна-якість» серед пилососів Karcher для сухого прибирання, сумніву не викликає. При вазі 5,5 кг Обсяг його сміттєзбірника — 17 л, можна збирати сміття в паперовий мішок або використовувати патронний фільтр.

Міцний, красивий, є ручка для транспортування, з функцією видування, але ось Труба збірна, Корпус пластиковий.

Ціна — від 2 тис.Грн.

Читайте: Як вибрати пилосос для розумного будинку

KARCHER DS 5.800

Рейтинг пылесосов Karcher . Модель KARCHER DS 5.800 Огляд кращих пилососів Karcher продовжує модель, призначена тільки для домашнього прибирання в житлових приміщеннях. Її особливість полягає в унікальній триступеневій системі очищення: аквафільтр, фільтр тонкого очищення і фільтр НЕРА. Такий пилосос всмоктує практично весь пил, тому є ідеальним пристроєм для прибирання осель, де проживають алергіки або маленькі діти.

Об’єм пилозбірника 1,7 л, але вага понад 7 кг, численні насадки для ретельного прибирання квартири, швидко розбирається, миється, зручний в зберіганні. Ціна — від 7,5 тис. Грн.

KARCHER AD 3.000

Рейтинг пылесосов Karcher . Модель KARCHER AD 3.000 Топ пилососів Karcher продовжує цікава модель, яка не тільки підходить для сухого прибирання в будинку і на вулиці, але і здатна ефективно очистити каміни, грилі. Легко пересувається, маневрена, обсяг металевого сміттєзбірника — 17 літрів. Корпус і складові вогнетривкі, дуже надійний плоский складчастий циклонний фільтр, важить пилосос 6,5 кг.

Ціна — від 3 тис.Грн.

Читайте: Топ-5 кращих пилососів для дому

KARCHER AD 3.200

Рейтинг пылесосов Karcher . Модель KARCHER AD 3.200 За своїми параметрами-абсолютна копія попередньої моделі, призначений для чищення золи, вугілля з барбекю, камінів, грилів або прибирання на вулиці. Різниця в ціні в тисячу гривень пояснюється комплектацією пристрою, оскільки тут входить повний набір всіляких насадок, які купувати окремо вийде трохи дорожче, а так нічого нового в цьому пилососі Karcher немає в порівнянні з попередником.

Ціна — від 4 тис.Грн.

KARCHER WD 3 PREMIUM

Рейтинг пылесосов Karcher . Модель KARCHER WD 3 PREMIUM Вдосконалена модель так полюбився пилососа Karcher WD 3. Є патронний фільтр, легко переміщати, обсяг сміттєзбірника 17 літрів, але виконаний бак з нержавіючої сталі, що підсилює його міцність і надає ефектності зовнішньому вигляду. Підійде для прибирання практично скрізь: в машині, майстерні, вдома, на вулиці. Це легкий і надійний апарат.

Ціна — від 4 тис.Грн.

Вибрати пилосос і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia