Топ-9 популярних електрочайників

Вибрати електрочайник сьогодні непросто через величезного асортименту. Щоб вам було легше зробити вибір, оцініть рейтинг найпопулярніших електрочайників за версією покупців Price.ua .

Цінова категорія до 540 грн

Aurora AU 331

Топ-9 популярных электрочайников. Aurora AU 331

Електрочайник Aurora AU 331-хороший вибір для сім’ї з 3-4 чоловік, оскільки має обсяг 1,7 л.Потужність моделі 2000 Вт. Нагрівальний елемент в цьому пристрої-прихований дисковий, передбачений захист від перегріву.

Зручність використання цього пристрою забезпечує можливість обертання його на підставці, є Індикатор включення і рівня води.

Пластиковий корпус дуже практичний, модель з лаконічним дизайном. До мінусів можна віднести те, що в стандартній комплектації відсутній фільтр від накипу.

Ціна — від 211 грн.

Saturn ST-EK8417

Топ-9 популярных электрочайников. Saturn ST-EK8417

Красива, оригінального дизайну модель з великим об’ємом (2 л) і високою потужністю (2200 Вт). Як і інші хороші електрочайники, ця модель має прихований дисковий нагрівач. Корпус виконаний з якісного пластику, що не має сторонніх запахів і не виділяє шкідливих речовин.

Працювати з цим електрочайником безпечно навіть дитині-є блокування включення без води. Крім того, ця модель легка і стійка до механічних пошкоджень. Ставиться на підставку в будь-якому положенні і обертається на 360 градусів, є Індикатор обсягу води, автовідключення. Пристрій відрізняється невисоким рівнем шуму.

Відмінне співвідношення ціна-якість: за оцінками фахівців і відгуками власників, ця модель нічим не поступається брендовим пропозиціям.

Ціна — від 299 грн.

Читайте : Як вибрати термос

Arita AKT-9205R

Топ-9 популярных электрочайников. Arita AKT-9205R

Топ електрочайників бюджетної цінової категорії завершує пристрій зі скляною колбою-це дуже красива модель з підсвічуванням води під час закипання. Об’єм — 1,7 л і потужність — 2000 Вт при прихованому дисковому нагрівачі — хороша комбінація параметрів для швидкого прогріву великої кількості води.

Модель абсолютно безпечна: вона не тільки вимкнеться при закипанні, але і відключиться, якщо води недостатньо. Зручності в роботі додають кругове обертання електрочайника на підставці і зручна кнопка, натискання на яку відкриває кришку.

Ціна — від 399 грн.

Цінова категорія від 500 до 950 грн

Philips HD 4646

Топ-9 популярных электрочайников. Philips HD 4646

Огляд кращих електрочайників в середній ціновій категорії відкриває популярна модель з хорошими характеристиками: 1,5 літра обсяг і 2400 в потужність, що забезпечує дуже швидке закипання. Працює пристрій тихо, виглядає акуратно і стильно, нагрівальний елемент — дисковий прихований.

Електрочайник Philips HD 4646 обладнаний спеціальним фільтром, вбудованим в носик, який виймається тільки для очищення. Передбачена індикація рівня води і захист від перегріву, що вимикає прилад при досягнення температури кипіння. Існують дві системи захисту: прилад не буде включатися без води і не можна відкрити кришку в процесі нагріву. У виробництві використовується харчовий пластик.

Ціна — від 600 грн.

Читайте: Як вибрати турку для кави

Bosch TWK 3A013

Топ-9 популярных электрочайников. Bosch TWK 3A013

Навіть одна згадка цього бренду говорить про високу якість і відмінні експлуатаційні характеристики продукції. Однак ця модель електрочайника має і відмінне співвідношення обсягу води і потужності (1,7 л при 2400 В), і закипає буквально за пару хвилин.

Модель з пластиковим корпусом-простіше догляд. За безпеку відповідають два блокування: кришки і включення без води. У конструкції передбачений відсік для зберігання електрокабеля.

Ціна — від 703 грн.

Tefal KO 299 EXPRESS PLASTIC

Топ-9 популярных электрочайников. Tefal KO 299 EXPRESS PLASTIC

Виготовлений з термостійкого пластику, цей електрочайник відрізняється широким горлом і по-максимуму відкидається кришкою. Для зручності використання в оформленні цієї моделі також передбачена така новинка, як два індикатори води (на 1 і 2 чашки). Так що мінімальний обсяг, при якому чайник включиться, — це 250 мл, а максимальний — 1,5 літра. Потужність пристрою — 2200 в.

В комплектації передбачений фільтр від накипу. На підставку електрочайник ставитися в будь-якому положенні, так як контакт розташований по центру дна.

Ціна — від 579 грн.

Читайте: Як вибрати чашку, кружку

Цінова категорія вище 1000 грн

Delonghi KBO 2001

Топ-9 популярных электрочайников. Delonghi KBO 2001

Кращі електрочайники на першому місці люксової категорії оригінальна модель зі стильним дизайном, об’ємом 1,7 літра і потужністю 2000 Ст.

До плюсів моделі можна віднести металевий корпус нестандартної форми, нековзне підставу, наявність фільтра, обертання на підставці, і те, що працювати вона може при частоті струму як 50 Гц, так і 60 Гц. Автовідключення передбачено при: закипанні, перегріванні, знятті з підставки.

Ціна — від 1960 грн.

ARIETE 2877

Топ-9 популярных электрочайников. ARIETE 2877

Стильний металевий електрочайник з вінтажної серії прикрасить будь кухонний гарнітур . При цьому він відмінно виконує свою роботу — при обсязі 1,7 літра і потужності 2000 в закипає за кілька хвилин.

У конструкції передбачені закритий нагрівальний елемент, фільтр, перемикач з підсвічуванням, поворотна основа.

Ціна — від 1437 грн.

Читайте: Як вибрати сервіз

Russell Hobbs 20412-70

Топ-9 популярных электрочайников. Russell Hobbs 20412-70

Ця модель виглядає дуже солідно і працює надійно і швидко. Нержавіючий корпус з ефектним червоним напиленням і прихований дисковий нагрівач з нержавіючої сталі, обсяг 1,7 літра і 2400 В Потужність — це відмінні параметри для побутового електрочайника.

Передбачена індикація води, блокування включення без води і кришки, підсвічування води при включенні приладу,зона швидкого кип’ятіння, відділення для кабелю.

Ціна — від 1399 грн.

Вибрати електрочайник і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Читайте також: Як вибрати електрочайник

Загрузка ...
PriceMedia