Починаємо свою справу. Які меблі потрібні майстру манікюру

Вирішили відкрити свій манікюрний салон? Щоб правильно розрахувати бюджет, потрібно розуміти, які меблі доведеться закупити для його роботи.

Стіл

Какая мебель нужна мастеру маникюра: стол

Все залежить від того, наскільки крутий салон ви збираєтеся робити. Ми зупинимося на базових речах, без яких складно почати бізнес. Початківці майстри, які приймають перших клієнток на дому, обходяться домашнім столом і звичайним кріслом. Але для салону такий варіант не підійде.

Потрібен професійний стіл . Розмір залежить від вашого салону. Він може бути маленький, середній і великий. Навколо столу формується робоче місце. Офісний стіл — не ваш варіант. Повинні бути висування ящики і відкриті полиці для зберігання всіляких лаків, гелів і декору. У столу повинна бути подвійна стільниця. Кращий варіант-розкладається стіл, який економить простір і його можна розкласти, коли є необхідність. Подумайте відразу про витяжці: її часто монтують в стіл.

  • Розмір столу підбирайте під робоче місце. Стандарт-1,5 м довжини, 45 см ширина і 70 см Висота. Висота не критичний параметр, все одно все вирішить крісло з регулюванням. Стіл повинен бути досить просторим, щоб розмістити на ньому всі необхідні матеріали, переносну витяжку або підставку для рук.
  • Витяжку можна монтувати під стіл. Тоді всі матеріали опила потрапляють відразу ж в пилосос. Можна замовити персональний стіл, який буде враховувати особливості вашого салону.
  • Найзручніші для манікюрного салону — круглі овальні столи. У них немає гострих країв. Так клієнт точно не вдариться об кут столу. До того ж, вони економлять місце. Найкраще поставити стіл біля віконця, щоб вам було зручно працювати при природному освітленні. Але не забувайте, що гель-лаки можуть полимеризоваться під дією прямих сонячних променів. Ховайте їх в ящики столу.
  • Використовуйте столи з фарбованого дерева, пластику, тому що вони найкраще піддаються дезінфекції. Також можна взяти столи з покриттям з МДФ, ДВП і ДСП. Але пам’ятайте, що таке покриття недовговічне, на ньому швидко почнуть утворюватися відколи і потертості. Через це дезінфікувати стіл стає складніше. А це важливо, адже в манікюрному салоні повинна бути ідеальна чистота.
  • Підставка для рук. Це зручний пуф, на який клієнтка кладе свої руки, а майстер над ними чаклує. Підставка для рук повинна бути досить м’якою, щоб клієнтці було зручно. Колірну гамму вибирайте під колір столу. Підставка може бути обтягнута натуральною шкірою або шкірозамінником. Але краще вибрати пластикову, тому що її зручніше обробляти дезінфектором. Хоча м’яка підставка для рук, звичайно, буде комфортніше для клієнтки. Поставку потрібно постійно протирати дезінфікуючими засобами.

Витяжка

Какая мебель нужна мастеру маникюра: вытяжка

Це манікюрний пилосос, який рятує майстрів манікюру від небезпечних захворювань. Справа в тому, що найбільше дрібного шкідливого пилу утворюється при спилюванні штучного матеріалу, гелю або акрилу. Особливо це небезпечно в погано провітрюваних приміщеннях. Дрібний пил здіймається від фрезера і летить прямо на майстра манікюру. Дістається і клієнтці. В цьому випадку не рятують навіть маски, якими користуються майстри: пил занадто дрібна. Вона осідає скрізь, вкриваючи легким шаром всі поверхні. Позбутися від неї допоможе тільки витяжка, яка монтується безпосередньо під руками клієнтки. Весь пил відразу ж потрапляє в спеціальний мішок. Витяжка може бути вбудованої в стіл. Але буває і настільна у вигляді підставки під руки клієнтки. Ще є повітряна витяжка, яка встановлюється над робочим майстром місцем майстра і витяжка під педикюрну підставку для ніг.

Яку вибрати? Якщо ви не дуже часто робите апаратний манікюр і нарощування, то підійде настільна витяжка-підставка. Вона досить безшумна і мобільна. Але витяжка, яка встановлюється в стільницю, більш ефективна. Вона працює як пилосос, а внизу кріпиться одноразовий мішок, який збирає всю дрібну пил.

Крісло

Какая мебель нужна мастеру маникюра: стул

Якщо ви збираєтеся займатися тільки манікюром, то знадобиться мінімум два крісла : для вас і клієнтки. А для педикюру доведеться купити окреме крісло для педикюру.

Какая мебель нужна мастеру маникюра: кресло

Крісло для клієнта має бути зручним: м’яка оббивка, регульований стілець. Бажано, шкіряне або покриття з еко-шкіри, щоб стілець можна було дезінфікувати. Клієнтка сидить не довго, максимум 2 години.

Какая мебель нужна мастеру маникюра: кресло

У кріслі майстра важлива мобільна, регульована спинка, щоб він міг час від часу відкидатися і міняти положення. Обов’язкове регулювання висоти. Майстру манікюру доводиться проводити весь свій робочий день сидячи. Важливо не посадити своє здоров’я. Ширина сидіння повинна бути не менше сідниць, щоб не накопичувалося зайве напруження в попереку, а кровоносні судини ніг не перетискалися. Інакше швидко постукає варикозне розширення вен. Крісло має бути мобільним, щоб легко переміщатися із зони манікюру в зону педикюру. Варто вибрати не тканинну, а шкіряну оббивку. Особливо, якщо ви робите нарощування і корекцію нігтів. Дрібний пил все одно буде осідати на поверхнях. Шкіряний замінник для крісла-поганий варіант, тому що він швидко змінить свій колір під дією антисептиків.

Какая мебель нужна мастеру маникюра: кресло для педикюра

Варто звернути увагу на так звані колінні стільці. Цей варіант просто знахідка для тих, хто хоче зберегти свій хребет здоровим. Та й виглядають ці стільці не тільки естетично, але і необычно.Вы його точно полюбите.

Тумба

Какая мебель нужна мастеру маникюра: тумба

Вона повинна бути мобільна, з закриваються ящиками. Її підбирають вже під стіл, щоб відповідали габарити. Оптимальний варіант-маленька тумбочка, яку можна переміщати з місця на місце. У тумбі має бути достатньо місця, щоб заховати всі свої скарби від шкідливої дії ультрафіолету.

І також створити там склад, з якого можна завжди поповнювати запаси. Обов’язковий ящик, який закривається на ключ. Майстру все одно доводиться залишати гроші в салоні, важлива безпека.

Освітлення

Какая мебель нужна мастеру маникюра: лампа

Один з найважливіших моментів в роботі майстра манікюру. По-перше, природне освітлення повинно виходити від вікна. По-друге потрібно і хороше стельове освітлення. Інтенсивність світла залежить від метражу робочої зони.

Для майстра манікюру особливо важливий вибір настільної лампи, тому що під час роботи доводиться опрацьовувати найдрібніші деталі. Освітлення має бути якісним. Лампа повинна бути встановлена так, щоб під час роботи ви не відкидали тінь на руки клієнтки, а все прекрасно бачили. Це може бути лампа комбінованого або холодного денного кольору.

Обов’язкова наявність кріплення і мобільність, можливість переміщати її між столами. Потужність лампи повинна бути еквівалентом 100 Вт і більше.

Майстри часто беруть в салон лампи витягнутої форми, але зазвичай всередині лампочка малої потужності. Беріть лампу звичайної форми, яку можна підняти вище, щоб вона захопила не точковий ділянку, а всю робочу поверхню. Такі лампи прикручуються до столу і легко регулюються вгору, вниз, вправо, вліво.

Какая мебель нужна мастеру маникюра: лампа

Зараз з’явилися цікаві кільцеві лампи. Вони дають менше тіні, що важливо при кропіткій роботі майстра манікюру. Виконувати маніпуляції виходить точніше і акуратніше. Розмір кільця — від 30 см.До того ж, у кільцевих ламп є лупи, які збільшують на 37 відсотків. Це неймовірно зручно, якщо майстер опрацьовує дрібний малюнок.
для педикюрного Кабінету варто підібрати кільцеву лампу на коліщатках. Її зручно переміщати від лівої ноги до правої. Але така лампа займає досить багато місця: вона не компактна.

Все для комфорту клієнта

Какая мебель нужна мастеру маникюра: журнальный столик

До вас будуть приходити клієнти і чекати своєї черги. Подбайте, щоб їм було комфортно. Закупіть зручні пуфики, журнальний столик, журнали. Придбайте по можливості телевізор, щоб скрасити очікування клієнткам. Вам знадобиться шафа або вішалка для верхнього одягу. Вішалка-економний варіант, шафа — для більш просторих приміщень, якщо ви можете собі його дозволити.

Вибрати все для манікюру, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia