Що подарувати на Новий рік: електричні зубні щітки для всієї родини

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Дуже важливо підібрати правильну зубну щітку, яка матиме високу якість, і не доставлятиме дискомфорту під час використання. Щоб полегшити завдання, експерти Price.ua склали рейтинг електричних зубних щіток, які відповідають усім вимогам і є найкращими за відгуками користувачів.

Для дітей

Інтерактивна насадка Play Brush Smart Blue + зубна щітка

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Інтерактивна насадка Play Brush дозволить дітям зануритися у всесвіт із зубними феями, літаками, танцями, битвами, лазерами, монстрами. Playbrush навчає чищенню зубів за допомогою інтерактивності та зворотного зв’язку в реальному часі. Зубна щітка з ігровою насадкою Bluetooth для дітей від 3 років і старше з дуже м’якими насадками для чутливих дитячих зубів. Ігрова Bluetooth насадка не підтримує електричні зубні щітки – тільки ручні зубні щітки. Дуже м’які індикаторні щетинки для чутливих дитячих зубів, а також програма повідомляє про необхідність заміни насадки.При використанні програми можна встановлювати час таймера в ігровій програмі: від 2 до 4 хвилин. Час автономної роботи 14 днів використання 2 рази на день.

Ціна – від 999 грн.

Y1 Giraffe Зубная щетка YAKO

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Зубна щітка схвалена стоматологами та педіатрами для використання дітьми з 3 років. Доступний інтерфейс та безпека пристрою дозволяють трирічній дитині самостійно провести сеанс чищення зубів. Спеціально розроблений дизайн перетворює рутинний захід на пригоду. У лічені секунди щітка перетворює зубну пасту на ніжну піну, яка делікатно очищає зубну емаль та ясна. 

Електрична зубна щітка призначена:

 • для зняття нальоту із зубів;
 • для очищення міжзубного простору;
 • для усунення неприємного запаху у ротовій порожнині;
 • для запобігання стоматологічним хворобам;
 • для легкого масажу ясен.

Ціна – від 754 грн.

Braun Oral-B Stages Power DB4 Princess 

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Всі знають, як важливо чистити зуби, проте може бути це дитині не так просто. Нова електрична зубна щітка Oral-B Stages Power стане до душі маленьким принцесам. Спеціально розроблена для дітей, насадка має м’яку щетину із закругленими кінчиками для дбайливого і комфортного чищення дитячих зубів, а обертання насадки забезпечує ретельність чистки. Можете регулювати швидкість обертання щітки, вибравши один з 13 режимів (максимальна швидкість становить 9600 обертів на хвилину). Крім того, електрощітка оснащена таймером і можливістю звукового оповіщення про закінчення процесу чищення зубів.

Ціна – від 330 грн.

Найкращі ціни на Електричні зубні щітки для дітей на Price.ua

Для дорослих

Megasmile звукова гідроактивна зубна щітка

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Інноваційна розробка для чищення порожнини рота за допомогою пульсуючих потоків та звукових коливань. Ергономічна модифікація ручки та головки, 2 змінні насадки та акумуляторний тип зарядки дозволяють максимально комфортно зробити гігієнічні процедури у порожнині рота. Має ергономічну форму голівки зі спеціальними щетинками, що дозволяють м’яко очищати одночасно два зуби за допомогою звукових коливань. Рукоятка має кнопку для керування 4 режимами роботи, для контролю очищення є таймер на 120 секунд, попереджаючи кожні 30 секунд про зміну сегмента очищення. Вбудований блок пам’яті фіксує попередній регламент очищення, запускаючи його в автоматичному режимі під час наступної процедури.

Ціна – від 2 590 грн.

Lebond Електрична зубна щітка IN Black

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Ефективна зубна щітка з сучасною комбінованою технологією чищення зубів та акумуляторним живленням. Виробником позиціонується як одна з моделей вищої цінової категорії, яка орієнтована на вимогливих користувачів. Відрізняється використанням одного з найбільш досконалих методів очищення зубів, що поєднує переваги пульсуючої та звукової технології. Високу амплітуду руху щетинок, до 7 мм, змінної голівки щітки забезпечує роторний генератор мікровібрації M.TIC. Причому цей рух орієнтований вздовж зубного ряду, що знижує навантаження на зуби і дає гарантію збереження пломб, коронок і вінірів. Зубна щітка підтримує три основних режими роботи: щоденного очищення з постійною частотою вібрації, пульсуючий масажний з плавною зміною часто від 465 до 515 Гц і пульсуючий відбілюючий зі стрибкоподібною зміною частоти. Передбачено окреме регулювання потужності на 4 позиції та двохвилинний таймер з 30 секундною сигналізацією. 

Ціна – від 2 290 грн.

WhiteWash Laboratories

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Електрична зубна щітка використовує технологію обертально-коливальних рухів, що забезпечує ефективне видалення нальоту, чистоту та блиск зубів, а також здоров’я ясен.

Переваги:

 • 8800 обертальних рухів за хвилину;
 • 2 режими очищення: щоденне очищення та відбілювання;
 • 3 змінні насадки середньої жорсткості з прогумованою голівкою та щетинками DuPont;
 • 2-хвилинний таймер з 30-ти секундним інтервалом для більш ретельного очищення;
 • індикатор заряду;
 • зарядний пристрій (Ni-MH аккумулятора забезпечує тривалий термін служби щітки).

Комплектація:

 • електрична зубна щітка з акумулятором 1 шт.;
 • змінні насадки середньої жорсткості 3 шт.;
 • зарядний пристрій.

Не мити під проточною водою.

Ціна – від 2 095 грн.

Waterpulse звукова електрична зубна щітка Mag

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Має п’ять режимів роботи: очищення, полірування, інтенсивне очищення, для чутливих зубів та масаж. Загалом п’ятнадцять різних комбінацій регулювання інтенсивності коливань. За допомогою даних параметрів щітки зможете легко налаштувати її під ваші потреби, щоб не пошкодити ясна. Режими на щітці оснащені функцією Power Full для максимально якісного очищення ротової порожнини. Повне керування потужністю щітки за допомогою даної функції дає можливість регулювати частоту коливань у три етапи:

 • мінімальна – 28000 тис. коливань;
 • середня – 32000 тис. коливань;
 • максимальна – 38000 тис. коливань.

За допомогою цієї функції користувач з легкістю може встановлювати бажану кількість обертів, залежно від індивідуальної чутливості зубів та ясен. Насадка – Miracle Pro виробляє амплітуду вібрацій 6 мм, що гарантує ретельне очищення пломб, коронок і вінірів. Ця амплітуда рекомендована більшістю стоматологів.

Ціна – від 1 799 грн.

Електричная зубная щітка SoWash

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Електрична зубна щітка виробляє динамічний очищувальний рух 48 000 вібрацій за хвилину, який повністю очищає ваші зуби та ясна. Передові технології управління пропонують 5 режимів роботи: чистка, відбілювання, полірування, масаж, делікатний (для чутливих зубів). Технологія заряду – безконтактний адаптер. Повний заряд займає 24 години і дозволяє приблизно 3 місяці безперервного використання. Автоматичний таймер на дві хвилини допомагає забезпечити рекомендований час чищення стоматологом, з короткою паузою протягом 30 секунд, щоб змінити зони чищення.  Автоматичне вимкнення через 2 хвилини. Щіточки Dupont забезпечують оптимальне очищення між зубами та вздовж лінії ясен. У комплекті 4 змінні насадки з  персоналізованими кільцями.

Ціна – від 1 797 грн.

Електричная зубна щітка Braun Oral-B Pro

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Електрична зубна щітка допомагає чистити зуби відповідно до рекомендацій вашого стоматолога протягом 2 хвилин. Професійний таймер повідомляє кожні 30 секунд про необхідність змінити зону чищення зубів. Поки ви просто переміщаєте зубну щітку у роті, унікальна кругла насадка Oral-B робить все інше. Вона видаляє до 100% більше зубного нальоту, ніж звичайна мануальна зубна щітка, роблячи ясна здоровими, а усмішку – білою завдяки видаленню пігментного зубного нальоту, починаючи з першого дня чищення. Завдяки професійному таймеру зубна щітка ідеально підходить всім, хто хоче змінити мануальну зубну щітку на електричну. Не дивно, що Oral-B — це марка, що найчастіше використовується стоматологами по всьому світу. Сумісна з наступними змінними насадками: Cross Action, 3D White, Sensi UltraThin, Sensitive Clean, Precision Clean, Floss Action, TriZone, Dual Clean, Power Tip. 

Ціна – від 1 350 грн.

Електрична зубна щітка Fairywill FW

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Ідеальне очищення, ніби щойно були в кріслі у стоматолога, за допомогою ультразвукової технології 40 000 коливань на хвилину. Видаляє до 100% більше зубного нальоту та каміння в порівнянні зі звичайною зубною щіткою. Насолоджуйтесь чистими і здоровими зубами вже протягом 7 днів, а ясна і порожнина рота стане чистішим і здоровим через 14 днів після придбання даного продукту. Девайс має більш тиху роботу електромотора і очищає зубний наліт і ротову порожнину більш якісно, ​​ніж багато аналогів. 3 змінні насадки входять в комплект. Довговічна акумуляторна батарея, яка заряджається за допомогою USB-кабелю, є простою та безпечною з автоматичним вимкненням після повної зарядки. Електричну зубну щітку зручно використовувати вдома або у поїздках. Існує функція нагадуючи про зарядку при низькому рівні батареї.

Ціна – від 1 299 грн.

Зубна звукова щітка Vega VT-600 W

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

З зубною щіткою легко чистити зуби. Щітка має двохвилинний таймер, який допомагає дотримуватися рекомендованого стоматологами часу очищення, таймер з 30 секундним інтервалом повідомляє про закінчення очищення однієї зони і перехід до наступної зони. Заряд акумулятора зубної щітки вистачає на 4 місяці без підзарядки.

Просте та бездоганне чищення зубів та ясен, ефективне очищення всіх зон ротової порожнини та безпечно для зубів та ясен.

Технологія звукового очищення Sonic Smart:

 • комбінація швидкості коливань та амплітуди руху щетинок створює динамічний потік рідини зі слини та зубної пасти;
 • рідина рухається навколо зубів і навіть під лінію ясен;
 • потік рідини ефективно та делікатно видаляє наліт з поверхні зубів та міжзубних проміжків;
 • дбайливий масаж для покращення стану ясен.

Ціна – від 1 200 грн.

Найкращі ціни на Електричні зубні щітки на Price.ua

Які бувають електричні зубні щітки?

Механічні електричні щітки

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

У 1939 році у Швейцарії була винайдена перша електрична зубна щітка. Її створили для людей, обмежених у русі та пацієнтів з брекетами. Перші електричні щітки були масивним апаратом, яким би ви навряд чи ризикнули скористатися. Рух великого електромотора робив обертально-поворотні рухи, таким чином, що щетинки викидали залишки їжі з зубів. Поступово пристрій удосконалювався і такі щітки стали набирати великої популярності серед покупців.

Звукові електричні щітки

Головна відмінність звукової зубної щітки – це генератор високих частот замість звичайного електродвигуна. Завдяки коливанням певної частоти щетинки створюють повітряні бульбашки, які легко проникають у важкодоступні місця ротової порожнини. Звукова електрична зубна щітка ретельніше вичищає міжзубні проміжки і видаляє м’який наліт із зубів.

Ультразвукові електричні зубні щітки

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Найсучасніша варіація електричних зубних щіток – ультразвукова зубна щітка. Спеціальна пластина створює ультразвукові хвилі, що змушують щетинки рухатися з високою швидкістю. Це не можна помітити неозброєним оком. При цьому високочастотні коливання здатні видалити не тільки наліт, але й зубний камінь із поверхні зубів.

Розумні електричні зубні щітки

Уявіть собі електричну зубну щітку, яка може відслідковувати ступінь тиску, тривалість чищення, правильність рухів, аналізувати чи всі зони ви почистили і давати вам поради, а в кінці складати звіт. Уявили? Саме так і працює розумна електрична зубна щітка. Розумна електрична зубна щітка під час чищення зубів аналізує рухи та дає поради, ви можете стежити за всім процесом у додатку в режимі реального часу та виробляти правильні звички.

Електрична зубна щітка краще звичайної?

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Електричні щітки з’явилися вже давно, але так і не витіснили звичайні зубні щітки. Справа в тому, що звичайні щітки здаються звичними і зрозумілими, а ось в електричних щітках перед покупкою потрібно ще розібратися. 

Перелічимо переваги та недоліки кожної.

Звичайні зубні щітки

Переваги:

 • звичний та зрозумілий спосіб чищення зубів;
 • великий вибір дизайну;
 • доступна ціна.

Недоліки:

 • важливо дотримуватися правильної техніки чищення зубів;
 • важко регулювати рівень тиску;
 • важливо самостійно відслідковувати тривалість чищення;
 • погано справляється з важко доступними ділянками.

Електричні зубні щітки

Переваги:

 • ефективно очищає наліт і навіть зубний камінь;
 • здійснюють правильні рухи самостійно;
 • якісно очищає важкодоступні місця;
 • спеціальний датчик тиску запобігає травмуванню ясен та зубної емалі;
 • таймер для контролю тривалості чищення;
 • тривала зарядка дає можливість брати із собою щітку у подорожі.

Недоліки:

 • висока вартість;
 • великий асортимент ускладнює вибір.

Як вибрати електричну зубну щітку

Для початку потрібно визначитися яка зубна щітка вам більше підходить – ультразвукова та звукова.

Звукова та ультразвукова щітки працюють по-різному і підходять для різних цілей.

Ультразвукова щітка стане ідеальним вибором, якщо у вас здорові зуби, без видимих ​​пошкоджень. А ось власникам вінірів та коронок – ультразвукова щітка не підійде. Справа в тому, що високочастотні звукові коливання можуть призвести до випадіння пломб та пошкодження тонкої емалі вінірів. При цьому ультразвукова зубна щітка ефективно видаляє пігментований наліт від напоїв, їжі та ліків.  Одна з важливих особливостей ультразвукових зубних щіток – це антибактеріальна дія на порожнину рота та посилення дій лікувальних паст. 

Звукова щітка підійде ширшому колу людей. За рахунок частоти коливань та руху щетинок відбувається динамічна циркуляція пасти, води та слини. Такий потік ефективно впорається із зубним каменем, нальотом та дбайливо очистить зуби при хронічному запаленні ясен. Звукову зубну щітку можна використовувати, якщо у вас стоять вініри, пломби. Щетинки дбайливо зчищають усі забруднення та вичищають міжзубні простори не пошкоджуючи емаль зубів та ясен.

На що слід звернути увагу при виборі електричної зубної щітки?

Новорічній ТОП: електричні зубні щітки для всієї родини

Режими роботи

Найважливіша перевага електричних зубних щіток – це велика кількість режимів чищення зубів. Відбілювання, делікатне очищення при брекет-системах, масажний режим при запаленні ясен, і навіть можливість настроїти індивідуальний режим спеціально під себе. Таку електричну зубну щітку можна легко налаштувати під себе та інших членів родини.

Дизайн та ергономіка

Не варто думати, що звичайні зубні щітки відрізняються дизайном. Електричні зубні щітки представлені в багатьох кольорах і різної форми. Вибирайте колір і форму електричної зубної щітки на свій смак, головне, щоб щітка мала гладку поверхню і зручно лежала в руці.

Таймер

Зверніть увагу на важливу функцію – таймер. За допомогою цієї функції зможете легко виробити правильну звичку та чистити зуби не менше 2 хвилин.

Насадки у комплекті

Вибирайте електричну зубну щітку з декількома насадками, і тоді однією зубною щіткою зможе користуватися відразу кілька членів сім’ї. Деякі насадки виконані із спеціальної щетини, які змінюють колір та нагадують про необхідність замінити насадку.

Датчик тиску

Датчик тиску допоможе вам відстежити інтенсивність тиску та дбайливо очистити зуби. Ця функція буде особливо корисною для людей з чутливими зубами та яснами. Під час чищення зубів при надмірному тиску електрична зубна щітка може видавати звуковий або світловий сигнал, або створювати вібрацію, яка повідомляє про те, що тиск потрібно послабити.

Акумулятор

Сучасні електричні щітки добре тримають заряд і не потрібно буде заряджати їх щодня. При виборі щітки звертайте увагу на ємність акумулятора. У середньому електричні щітки тримають заряд до 20-30 днів. Не варто вибирати щітки меншим зарядом, швидко набридне заряджати зубну щітку.

Програми

Спеціальні додатки до електричної зубної щітки розширюють її можливості та допомагають детально контролювати процес чищення зубів. Такі програми аналізують рухи і складають рекомендації, покращуючи навички, допомагаючи ретельніше чистити зуби. Додаток працює, як ваш персональний стоматолог – збирає статистику про чищення зубів: інтенсивність тиску, якість очищення, час чищення зубів, аналіз усіх ділянок порожнини рота. Після кожного сеансу ви отримуєте докладний звіт та рекомендації щодо покращення чищення зубів. На основі підказок можна налаштувати індивідуальний режим роботи, наприклад послабити інтенсивність тиску або додати масаж. Спробуйте хоча б раз почистити зуби за допомогою програми і здивуєтеся, як багато помилок робите під час чищення зубів!

МІФИ ПРО ЕЛЕКТРИЧНІ ЗУБНІ ЩІТКИ

МІФ №1 Електричні зубні щітки не підходять для чутливої ​​емалі. Це помилка. Насправді електричні щітки не мають протипоказань. Мало того, завдяки датчику тиску з електричною щіткою набагато простіше контролювати рівень тиску. Є електричні зубні щітки із функцією Sonicare. Спеціальна технологія, яка виробляє звукові хвилі, розганяючи щетинки до 31 0000 коливань за хвилину. Це створює динамічний потік рідини у роті та допомагає максимально ефективно зчищати наліт із зубів.

МІФ №2 Електричними щітками не можна користуватися. Електричні зубні щітки повністю замінюють звичайні зубні щітки. І на відміну від звичайних щіток електричні зубні щітки працюють як персональні помічники. З ними легше відстежувати процес чищення зубів та покращувати свої навички.

МІФ №3 Електричні щітки постійно потребують підзарядки. Це найстаріший міф. Справді, коли електричні зубні щітки тільки з’явилися вони, потребували постійної зарядки. Сучасні електричні зубні щітки тримають заряд від 20 до 90 днів і завдяки ємним акумулятором підзаряджаються за лічені хвилини.

МІФ №4 Електричні зубні щітки набагато дорожчі за звичайні зубні щітки. Скільки коштує електрична зубна щітка? Дійсно, вартість набагато вища, ніж на звичайні зубні щітки. Тільки на відміну від звичайних зубних щіток, електрична зубна щітка прослужить багато років. До того ж завдяки кільком насадкам однією електричною зубною щіткою може користуватися вся сім’я.

МІФ №5 Режими електричних щіток насправді одні й ті самі нічим не відрізняються. Це найкумедніший і найпоширеніший міф про електричні зубні щітки. Через те, що електричні зубні щітки роблять велику кількість коливань за хвилину, візуально не можна оцінити чи змінюється швидкість, ступінь тиску і рух щетинок. Наші очі просто не здатні стежити за такою швидкістю рухів.

Все ж, купувати електричну зубну щітку чи ні вирішувати лише вам.

Якщо цікаво випробувати сучасніший спосіб чищення зубів, то вибір очевидний.

Електричні зубні щітки допомагають більш ефективно очистити зуби від забруднень, а головне – навчитися чистити правильно.

Рекомендуємо вибирати зубну щітку, відштовхуючись від стану здоров’я зубів і того, якого результату ви хочете досягти.

Якщо у вас чутлива емаль зубів або стоять вініри, то вам підійде електрична звукова зубна щітка. Для видалення зубного каменю та ефективного очищення харчових барвників із поверхні зубів (при здорових зубах) – допоможе ультразвукова зубна щітка.

Або звичайна зубна щітка правильної жорсткості, тільки не забувайте про правильну техніку чищення зубів та тривалість.

Загрузка ...
PriceMedia