Топ-10 самих божевільних покупок (в хорошому сенсі)

Напередодні найголовніших розпродажів року. Дивини і забавні гаджети, володарями яких ви можете стати: від розумної вилки до жакета-навігатора.

Ми часто зустрічаємо в надрах інтернет-павутини повідомлення про найбожевільніші покупки мільйонерів і голлівудських зірок. Але чим ви гірше? Можливо, купивши якийсь девайс з цього списку ви зробите саму божевільну покупку в своєму житті!

Шапка з навушниками

shapka s naushnykamy
Ось таке диво можна придбати на просторах інтернету. Шапка з навушниками, в якій можна слухати музику зі смартфона по Bluetooth. Прямо в шапку вшитий блок управління. Це такий невеликий квадратик з кнопками для регулювання гучності і перемотування. Доведеться постійно гладити себе по голові, щоб регулювати звук. Трошки нижче розташували порт для підзарядки. Зв’язок з мобільним телефоном чудо-шапка тримає до 10 м.Розраховувати на тривалу роботу цього девайса не варто: заряджати доведеться мінімум раз в пару днів. Батарея в шапці слабенька. Для повної підзарядки знадобиться 2 години. Якщо ви меломан, який без зупинки слухає музику, девайса вистачить години на три. Ще в шапку вбудований розмовний динамік: можна йти і базікати.

Ціна: 400-500 грн

Жакет-навігатор

zhaket navyhator
Ще одне диво техніки — жакет, що вказує шлях. У нього зашиті світлодіоди, за допомогою яких забезпечується тактильний зв’язок. Жакет працює в парі з смартфоном, в який закачано спеціальний мобільний додаток. Вам не потрібно відволікатися на Google Maps. Жакет сам підкаже вам, коли потрібно згорнути або по якій вулиці піти. «Постукає» по лівому плечу або» помацає » за зап’ясті правої руки.

Розумна вилка

umnaia vylka
Вилка hapifork допоможе змінити ваше уявлення про їжу. Нарешті ви дізнаєтеся, скільки разів вчасно вечері або обіду піднесли вилку до рота. Як швидко поглинали свою їжу. І подасть вам сигнал, якщо ви занадто швидко їсте.

Ціна: близько 700 грн

Валіза-самокат

chemodan samokat
Навіщо везти сумку, якщо сумка може везти тебе! Самокат поєднали з валізою. Валізу прибудували попереду, припаяли до ручки. Вам залишається штовхатися ногою і везти попереду вашу ношу. Витримати таку валізу може десь 10-12 кг.

Ціна: близько 4500 грн

Принтер для манікюру

prynter dlia manykiura
Забудьте про салонах краси з манікюрними кабінетами. Навіщо витрачати свій час і гроші даремно! Техпрогрес зробив крок вперед: якщо ви не любите, коли на ваших нігтики майстер виводить кострубаті лінії, це придбання для вас. Принтер для манікюру зробить всю брудну роботу. Цей новомодний художник віддрукує модні принти і на типсах, і на натуральних нігтях. Як це робиться? Ви просто вибираєте картинку з телефону і передаєте на принтер по Wifi. 40 Секунд — і краса на нігтики готова.

Ціна: 15-20 тис грн

Лазерна клавіатура і проектор екрану телефону

lazernaia klavyatura
Можна сказати, що це гості з майбутнього. Вам не потрібно тягатися з об’ємною клавіатурою, або лапати жирними пальцями свій телефон. Одягаєте на зап’ясті невелику пластмаску, і вона відображає екран мобільного прямо на вашій руці. Ви можете повністю керувати телефоном, торкаючись своєї шкіри. Ваша рука перетворюється на сенсор. А набирати текст прямо на столі це вже не фантастика! За допомогою Bluetooth, ви просто підключаєте проектор до смартфону або планшету. Він створює лазерну копію клавіатури і ви можете друкувати на будь-якій плоскій поверхні.

Ціна: 1300-1500 грн

Лоток для льоду у вигляді куль

lotok dlia lda v vyde pul
Убийте своїх гостей убивчими крижинками. Використовуючи оригінальні формочки для льоду, ви можете відливати кулі прямо з води. Просто поставте в холодильник.

Дивна подушка, щоб спати

Podushka
Просто Вбивча подушка, підриває інтернет. Творці подбали про те, щоб вам було м’яко спати скрізь. Заснути в ній можна абсолютно в будь-якому місці, будь-то стілець, крісло, стіл. Найцікавіше, що спати ви будете явно на самоті: оточуючі можуть вас злякатися.

Ціна: близько 800 грн

Селфі-палиця з вбудованим гребінцем


Поєднайте «два в одному». Навіщо тягатися і Селфі палицею, і з гребінцем? Телефон просто вставляється в гребінець замість дзеркала! Спершу ви розчісуєте і волосся і чепуритися. А потім перевертаєте гребінець зворотною стороною, піднімаєте, посміхаєтеся-і робите ранкове Селфі!

Градусник-стікер

hradusnyk styker
Винахід, за який всі матусі світу повинні просто розцілувати його автора. Градусник, в якому немає ніякої ртуті, і його не потрібно пхати малюкові пахву. Чудо градусник кріпиться прямо на лоб, як стікер. 15 Секунд достатньо, щоб дізнатися температуру.

Ціна: 20-60 грн

Хочете оригінальних покупок? Вибрати товари та порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia