Тренди зими: колір року від Pantone

  • Новий рік тільки настав, а ми вже знаємо, який колір в ньому буде наймоднішим. Цього разу експерти Інституту кольору Pantone зробили просто шикарний вибір!

Головним кольором 2020 року став класичний синій (Classic Blue). Креативний директор Інституту кольору Pantone, Леатріс Айзман, поділилася, чому був обраний саме цей колір. На думку фахівців, саме цей відтінок може сприяти зниженню тривоги в усьому світі. Але ж загальний рівень тривожності в наші дні просто зашкалює!

Цей колір вибирали нетрадиційним для Pantone способом. Цього року застосували мультисенсорний підхід. Це означає, що фахівці зосередилися на асоціаціях, які викликає колір. Врахували також і звуки, запахи, тактильні відчуття, які з ним асоціюються.

Нагадаємо, що кольором минулого, 2019 року, став Living Coral. Тоді Лорі Прессман, віце-президент Pantone, у своєму інтерв’ю розповів, що сьогоднішньому світу не вистачає людяності, адже багато речей дегуманізовані. На думку Прессмана, через цю ситуацію люди інтуїтивно шукають відтінки, які можуть передати людське тепло, спілкування.

«Люди шукають кольори, з якими їм комфортно», — каже Лорі Прессман. — Вони не повинні дратувати, а навпаки, асоціюватися з чимось справжнім, натуральним».

Минулорічний Living Coral став логічним продовженням позаторішнього ультрафіолету.

Представники Pantone зазвичай починають пошуки нового кольору ще навесні. Весь цей час фахівці аналізують тенденції на подіумах, фотографії вулиць, а також фотографії з соціальних мереж. Їх цікавить, чому люди вибирають той чи інший колір, що цей колір їм дає і що він транслює світу.

Як ми бачимо, Classic Blue цілком продовжує традиції Pantone. А ми від нього просто в захваті!

Загрузка ...
PriceMedia