AirPods Max розібрали-що всередині навушників за 63 тисячі рублів?

21.01.2021 - Просмотров: 22

Повнорозмірні навушники AirPods Max викликали занадто багато сумнівів, причини яких були очевидні. Їх ціна: 62 990 рублів, за навушники! Ціна зухвала, але вони були і дорожче, ніж Bose NC 700 і Sony WH-1000xm4, про які не могло бути й мови. А їх розумний кейс (Smart Case), як би сказати м’яко – викликає дивні асоціації, в основному непристойні. Щось хороше в AirPods Max все-таки є (їх звук приємно здивував експертів), але негатив явно переважав. До відкриття AirPods Max призвело до більш ніж цікавих відкриттів і навіть сенсаційного висновку.

Всередині AirPods Max були навіть прохолодніше, ніж зовні

Забудьте про ціну, про божевільному корпусі, про вологість, яка конденсується в чашках – iFixit зробив повне розтин AirPods Max і порівняв їх зі своїми конкурентами: Bose NC 700 і Sony WH-1000xm4. IFixit відкрив їх, і докладні звіти збережені.

І після порівняння прийшли до висновку: AirPods Max виглядає приблизно так само, як перший iPhone виглядав на тлі кращих смартфонів 2007 року, які домінували на ринку.

Якщо забути, чим закінчилося протистояння між телефоном Apple і традиційними смартфонами, нагадаю: iPhone розчавив їх на шматки.

AirPods Max всередині

AirPods Max потрапили в руки iFixit ще в грудні. Так як жодна з AirPods ще не пережила повного розтину, А ці навушники хотіли ближче познайомитися, розтин було відкладено до січня, що обмежило обстеження"пацієнта & quot; на рентгенівському знімку за допомогою Creative Electron.

AirPods Max в рентгенівських променях

Виявляється, що ліва і права чашки вуха не однакові. AirPods Max оснащений двома акумуляторами-обидва знаходяться в одному навушнику. А оскільки обидві амбушюри важать приблизно однаково, а батарейки мають вагу, що ж вони компенсують в іншій амбушюрі?

Рентген не відповів на це питання. Набір елементів і форма материнської плати в лівій і правій навушниках різні. І магніти, Apple захоплені ними. Експерти не виявили ніяких аномалій або відчуттів – але щасливі власники AirPods Max знаходили їх один за іншим, і всі вони були зі знаком "мінус" – наприклад, деякі з них Max батареї розряджаються швидше в Божевільному випадку, ніж якщо їх просто залишити на столі. Може бути, їх просто ставлять неправильно? Все було сумно і безнадійно. До того, як були відкриті навушники, і ми побачили, що всередині.

Внутрішня частина більше схожа на iPhone

Внутрішня частина AirPods Max більше схожа на механічний годинник високого класу, ніж на електронний пристрій. Рівень техніки вражає і шокує. Ми вже повинні були звикнути до подібних сюрпризів від Apple-але вони примудряються дивувати нас знову і знову. Близько сотні прототипів і про те, як розроблявся Max, нам розповіли його творці, але щоб оцінити їх історію, нам потрібно було дістатися до внутрішніх AirPods Max і подивитися, як вони будуються.

&Quot;шарнірне з’єднання між чашками вух і оголовьем вражає своєю складністю і продуманістю, і, швидше за все (тільки час може це довести або спростувати), своєю надійністю і довговічністю. Тонка і елегантна, на її створення пішло не один рік.

Не все відомо про можливості шарнірного механізму. Однією з таких можливостей можна скористатися вже зараз, навіть не розбираючи повністю навушники – але вона явно не остання. Це відмінний привід для рубрики "ще одна річ" на одному зі спеціальних заходів Apple, які пройдуть найближчим часом. Вам не потрібно повністю розбирати навушники, щоб від’єднати їх від оголовья. Ви можете зробити це, наприклад, за допомогою інструменту для видалення SIM-карти або скріпки. У бета-версії IOS 14.4, Тепер можна визначити тип наголов’я, використовуваного iPhone AirPods Max.

AirPods Max знайшли можливість змінювати наголов’я

Відповідно до оригінальної концепції, повнорозмірні навушники повинні були мати можливість вибирати колір і форму наголов’я, колір амбушур для вух і щось інше. Це було б здорово як для споживача і Apple (як ремінці Apple Watch, ви можете зробити хороші гроші на цьому). Концепція амбіційна і виграшна, Apple не могла відмовитися від неї – і, схоже, вони цього не зробили. Вони продовжують працювати над нею. На відміну від AirPods Max, ви не можете представити його в прес-релізі-все повинно бути показано, щоб довести, що це круто, просто і здорово. Все інше-пізніше.
Нові моделі (AirPods Sport вже в чутках), аксесуари для них, і серед них-фірмовий інструмент від Apple, щоб відокремити чашку для навушників від оголовья, всього за 100 доларів.
Вони кажуть, що Apple, після чотирьох років роботи над повнорозмірними навушниками, не вдалося розробити сенсорні елементи управління для них, і в поспіху, щоб вкластися в строк, загвинтив заводну головку від годинника до навушників. Догляд і тонкість дизайну розповідає іншу історію. І, до речі, обертається ручка (Механічна) – це найзручніший і природний спосіб управління гучністю звуку. Оптимально. Цифрова заводна головка AirPods Max в три рази більше, ніж у Apple Watch.

AirPods Max ремонтопридатність

Навушники виявилися напрочуд ремонтопридатними

AirPods Max є першою моделлю AirPods з ненульовою ремонтопридатністю. IFixit дав йому оцінку 6 з можливих 10. Більшість елементів дизайну кріпиться за допомогою гвинтів, а не клею. Клей використовується, але рідко і акуратно. Використовувані гвинти відрізняються, в основному незвичайні, а деякі з них ще й хитромудрі, їх не потрібно викручувати, а потрібно повертати приблизно на чверть обороту, щоб від’єднати елемент. Навіть акумулятори є взаємозамінними. Принаймні, фізично. Чи потрібно буде прописати Новий акумулятор в базі даних конфігурації Apple на основі хмарних обчислень? Майже напевно. Але давайте поки не будемо про це