Apple AirPods 3 не отримають систему активного шумодавлення

08.12.2020 - Просмотров: 57

Представлені чохли Gucci AirPods Pro для Apple

Асортимент повністю бездротових навушників AirPods є одним з найпопулярніших аксесуарів Apple. Останнім часом все частіше ходять чутки про навушники, які повинні виходити у вигляді Apple AirPods 3.

За новою інформацією, повністю бездротові навушники Apple AirPods 3 повинні бути офіційно оголошені в березні наступного року. Відомий аналітик Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) ще в червні цього року стверджував, що Apple планує випустити бездротові навушники AirPods третього покоління в першій половині 2021 року. До того часу AirPods другого покоління будуть зняті з виробництва.

Джерело повідомляє, що Apple AirPods 3 отримає новий дизайн і буде нагадувати AirPods Pro. Основним постачальником компонентів для цього аксесуара буде Тайвань Career Technology.

Незважаючи на зовнішню схожість з AirPods Pro, малоймовірно, що навушники отримають підтримку активного шумозаглушення – основної функції, що відрізняє AirPods Pro від стандартних моделей.

Сьогодні компанія Apple може випустити нові бездротові навушники преміум-класу, які також увійдуть в серію AirPods. Їх ціна, за чутками, складе близько 600 доларів.