Apple представила бездротові накладні навушники AirPods Max. Ціна – $549

08.12.2020 - Просмотров: 19

8 Грудня 2020 року Apple представила бездротові навушники AirPods Max. Функції включають в себе режим активного шумозаглушення "прозорість" і просторове звучання. Вартість в США-549 доларів.

Фотографія тут і далі – Apple

.

  • Навушники оснащені цифровим заводним коліщатком, за допомогою якого можна регулювати гучність, перемикати доріжки, відповідати на телефонні дзвінки і активувати Siri. Кнопка шумозаглушення дозволяє перемикатися між режимами активного шумозаглушення в режимі "прозорості".

  • Відповідно до характеристик Apple, AirPods Max може працювати до 20 годин в активному режимі.

  • Навушники доступні в п’яти кольорах: космічний сірий, сріблястий, синій, зелений і рожевий.

  • Верхня частина наголов’я виготовлена з повітропроникної сітчастої тканини, а наголов’я – з нержавіючої сталі. Чашки виготовлені з анодованого алюмінію.

  • AirPods Max автоматично визначає, коли гарнітура знаходиться на вашій голові. Відтворення звуку припиниться, якщо Користувач підніме одну з чашок або зніме навушники.

  • AirPods Max поставляється з чохлом Smart Case, який переводить гарнітуру в режим низького енергоспоживання. Він допомагає економити заряд акумулятора, коли пристрій не використовується, уточнюють в компанії.

Навушники доступні для попереднього замовлення з дня оголошення. Вартість в магазині Apple Store в США становить 549 доларів. Початок продажів заплановано на 15 грудня 2020 року.

Раніше Apple представила новий MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini, а також лінійку смартфонів дванадцятого покоління.