Apple представила повнорозмірні бездротові навушники AirPods Max

08.12.2020 - Просмотров: 14

Як і очікувалося, 8 грудня Apple випустила нові бездротові навушники, названі AirPods Max. Раніше ця модель згадувалася в чутках як AirPods Studio.

Це повнорозмірні навушники з "індивідуальним акустичним дизайном", активною системою шумозаглушення, адаптивним еквалайзером і режимом прозорості.

За словами старшого віце-президента Apple з міжнародного маркетингу, спеціальний акустичний дизайн в поєднанні з фірмовим чіпом H1 і просунутим програмним забезпеченням дозволяють AirPods Max забезпечувати бездротову передачу звуку найвищої якості.

Конструкція наголов’я виготовлена з нержавіючої сталі і доповнена повітропроникною трикотажною сіткою, яка розподіляє вагу і знижує тиск на голову. Міцна рама гарантує довговічність, гнучкість і комфорт при широкому діапазоні форм і розмірів голови. Телескопічні шишки забезпечать бажану посадку.

Кожна чашка кріпиться до наголов’я за допомогою революційного механізму, який балансує і розподіляє тиск. У кожній чашці вуха використовується акустично розроблена піна з пам’яттю для ефективної герметизації. Натхненний годинником Apple Watch, Цифрове Заводне колесо забезпечує точне регулювання гучності і можливість відтворювати або призупиняти звук, пропускати доріжки, відповідати або завершувати телефонні дзвінки, а також активувати Siri.

AirPods Max доступний у п’яти кольорах, включаючи космічний сірий, сріблястий, синій, зелений та рожевий. У США вони доступні з сьогоднішнього дня за ціною 549 доларів на замовлення. Навушники будуть доступні в роздрібному продажі 15 грудня.

*Матеріал доповнено