Apple випустила для AirPods Max аудіокабель з роз’ємами Lightning і 3,5 мм за ціною $35

08.12.2020 - Просмотров: 28

Раніше сьогодні Apple представила свої перші бездротові навушники, які отримали назву AirPods Max. Тепер стало відомо, що компанія непомітно додала в лінійку свого бренду інтернет-магазин двонаправлений аудіокабель Lightning-3,5 мм, вартістю 35 доларів, який можна використовувати з новими навушниками.

Незважаючи на свою ціну, аксесуар являє собою простий кабель з 3,5 мм аудіороз’ємом з одного боку і блискавковідводом з іншого. Його довжина становить 1,2 м.При замовленні AirPods Max в інтернет-магазині Apple користувачі бачать новий кабель в списку рекомендованих супутніх товарів. Компанія стверджує, що його можна використовувати для підключення AirPods Max і Beats Solo Pro до джерел звуку з аудіовиходом 3,5 мм, що не підтримує бездротове з’єднання.

Крім того, новий кабель можна використовувати для підключення iPhone або iPad до автомобільних стереосистем з AUX-входом. Цей аксесуар також можна використовувати для запису аудіо на смартфон або планшет з музичних інструментів і зовнішніх мікрофонів.