Бездротові навушники Samsung Galaxy buds Pro будуть коштувати $199 і стануть конкурентами AirPods Pro

24.12.2020 - Просмотров: 33

Сьогодні, 24 грудня, власник Твіттер-аккаунта WalkingCat опублікував слайди про майбутнє поповнення сімейства навушників Samsung Galaxy Buds. На них була розкрита ціна майбутнього Galaxy buds Pro і їх внутрішня розкладка. Про це повідомила компанія The Verge.

Оригінальне зображення: TheVerge

Згідно з цими слайдами, Galaxy buds Pro буде коштувати $199 при запуску, що на $50 дешевше, ніж AirPods Pro, які продаються в США за $249. При цьому новинка стане найдорожчою моделлю в серії Galaxy buds: той же Buds Live коштує $169, а Buds+ – $149.

Джерело зображення: TheVerge

Крім того, нові навушники від Samsung зможуть забезпечити до 8 годин прослуховування музики і водонепроникність IPX7, що означає, що вони можуть бути на короткий час занурені у воду на глибину до 1 метра. Зарядний корпус може забезпечити до 28 годин роботи від батареї в цілому.

Джерело зображення: TheVerge

На додаток до порівняльної таблиці з основними технічними характеристиками і вартістю WalkingCat опублікував слайд, що показує апаратне забезпечення навушників. Galaxy buds Pro будуть оснащені 11 мм НЧ-динаміком і 6,5 мм ВЧ-динаміком. Інформація на зображенні підтверджує наявність активного шумозаглушення з регульованим ступенем його ефективності, режимом прозорості і просторовим звучанням. Як зазначає The Verge, прийдешня новинка, з точки зору технічних характеристик, виглядає повноцінним конкурентом AirPods Pro.

Очікується, що Samsung Galaxy buds Pro буде представлений в січні 2021 р.Разом з новими флагманськими смартфонами сімейства Galaxy S21 під час виставки CES. Також нещодавно з’явилася інформація про ноутбук Samsung Galaxy Chromebook 2 вартістю $699, який також повинен вийти в продаж