Huawei найняла скандального колишнього президента Бразилії, якого звинувачували в корупції і відмиванні грошей

25.01.2021 - Просмотров: 18

Huawei найняв колишнього президента Бразилії, призначивши його радником по мережах 5G в регіоні. Компанія прагне забезпечити швидке зростання пропускної здатності на місцевому ринку безпосередньо перед проведенням аукціонів з продажу бездротових мереж 5G в Бразилії.

Мішель Темер був віце-президентом Бразилії з 2011 по 2016 рік, і служив президентом країни з 31 Серпня 2016 по 1 січня 2019 року. За останні кілька років він брав участь у кількох судових процесах, підозрюваних у злочинних спільнотах, корупції та відмиванні грошей.

Аукціон з продажу мереж 5G в Бразилії раніше планувалося провести ще в березні 2020 року, але у зв’язку зі спалахом коронавірусу, дата була перенесена на початок 2021 року. У той час Китайський технологічний гігант Huawei зіткнувся з потенційною забороною в країні, що може перешкодити йому поставляти обладнання 5G. Тепер компанія вдалася до допомоги колишнього президента для зміцнення своїх позицій.

Мішель Темер також є професором конституційного права та юристом. У нього є зв’язки з нинішнім президентом Жаір Мессіас Больсонаро, які можуть зіграти на руку китайському технологічному гігантові.