Huawei обговорює продаж преміальних брендів смартфонів Huawei P і Mate

25.01.2021 - Просмотров: 20

Після повідомлень з Китаю про те, що компанія Huawei веде переговори про продаж свого бізнесу з виробництва смартфонів, з’явилися нові подробиці з авторитетного видання Reuters.

Два джерела, знайомі з проблемою, повідомили Reuters, що китайська компанія Huawei Technologies Co Ltd знаходиться в переговорах про продаж своїх смартфонів преміум-класу марок P і Mate. Це може призвести до того, що компанія в кінцевому підсумку відмовиться від своїх флагманських смартфонів.

Таємні переговори між найбільшим у світі виробником телекомунікаційного обладнання та консорціумом на чолі з інвестиційними фірмами за підтримки Уряду Шанхаю тривають вже кілька місяців. За словами одного з джерел, компанія Huawei почала внутрішнє вивчення можливості продажу брендів ще у вересні минулого року.

Шанхай за підтримки Уряду інвестиційні фірми можуть сформувати консорціум з дилерами Huawei, щоб отримати Huawei P і Mate брендів, схожих на угоду Honor. Huawei також, ймовірно, збереже свою існуючу управлінську команду для нового підприємства, якщо угода пройде.

За даними консалтингової фірми IDC, поставки телефонів серії Mate і P з третього кварталу 2019 року по третій квартал 2020 року склали 39,7 млрд.Дол. Однак компанія Huawei поки не прийняла остаточного рішення про продаж. Угода цілком може не відбутися, так як компанія все ще намагається випускати власні високопродуктивні Kirin SoCs для своїх смартфонів.

Huawei стало відомо про чутки про можливий продаж наших флагманських брендів смартфонів. Huawei не має такого плану.

Huawei