Huawei представила розумний дисплей Hicar Smart Screen для автомобілів

21.12.2020 - Просмотров: 4

Компанія Huawei оголосила про випуск смарт-екрану HiCar Smart Screen, який буде доступний за приблизною ціною $260. Новинку можна буде встановити на передню панель будь-якого автомобіля.

Пристрій має розмір 8,9 дюйма по діагоналі і дозвіл 1920х720 пікселів. Яскравість досягає 700 кд / м2, забезпечується покриття колірного простору NTSC на 72 відсотки.

Смарт-дисплей оснащений бездротовими адаптерами Wi-Fi і Bluetooth для обміну даними зі смартфоном. На передній панелі пристрою розташована камера для здійснення відеодзвінків.

У задній частині корпусу розташована ще одна камера, на базі якої реалізовані функції відеомагнітофона. Можливий запис матеріалів у форматі 2K з роздільною здатністю 2160х1440 пікселів, а оптика забезпечує поле зору 135 градусів.

Вбудований датчик освітленості автоматично оптимізує параметри зображення в залежності від поточних умов. Тому зображення добре читається в різний час доби і в різних погодних умовах.

Новинка виконана на матриці IPS, а дисплей обрамлений вузькою рамкою шириною близько 6 мм.Монтаж дозволяє встановити екран в потрібне положення.