Кращий пилосос. Philips FC9733 PowerPro Expert

01.02.2021 - Просмотров: 47

Побутова техніка завжди вимагає особливої уваги з боку користувача при виборі, так як варіантів дуже багато, у кожного виробника є свої особливості і тонкощі, свої переваги і недоліки. Розібратися в достатку моделей і їх параметрах досить складно, особливо якщо ви ще не вникли в тему, але ми вирішили це питання за вас. Тепер вам просто потрібно вибрати той варіант, який вам найбільше підходить по бюджету, і ви можете сміливо замовляти.

Philips FC9733 PowerPro Expert

Почати статтю хотілося б з досить простого і зрозумілого пилососа, який прекрасно справляється зі своїми завданнями, видаляє пил і сміття з усіх поверхонь і при цьому коштує цілком розумних грошей. Так, ви повинні розуміти, що цей продукт має всі технології, спрямовані на довговічність, якість очищення та інші дрібниці, які повинні поліпшити ваш досвід використання. Тут немає ніяких розумних функцій або будь-яких дисплеїв з інформацією, це більш класичний гаджет, який був створений для якісного прибирання приміщення. І якщо ваша мета-купити саме такий пристрій, то вам варто ближче придивитися до Philips FC9733 PowerPro Expert. Цей пилосос має 2-літровий відсік для збору пилу, якого достатньо для прибирання навіть великої площі. Якщо ваша квартира або будинок не такі вже величезні, то можна сміливо прибирати по одному відсіку кілька разів, після чого зручно очистити його від пилу і продовжити прибирання. Це суттєва перевага, так як пилосос з подібним відсіком дуже легко чиститься, плюс він не засмічується і не погіршує потужність всмоктування пилу. Відмінний пилосос, який за ці гроші можна назвати кращим пристроєм на ринку. Знайти щось більш привабливе буде дуже важко.

Samsung VC20M25

Прямим конкурентом попередньому пилососу є модель Samsung VC20M25, що володіє досить привабливим класичним корпусом, відносно невисокою вартістю і гідними характеристиками. Варто відзначити, що тут дуже висока потужність всмоктування – 460 Вт, є пилозбірник у форматі мішка об’ємом 2,5 літра і міцний корпус з хорошими комплектуючими. Тобто цей пилосос прекрасно впорається з усіма покладеними на нього завданнями, питання тільки в тому, чи готовий Користувач купити модель з пилозбірником. Це, звичайно, в якійсь мірі минуле століття, так як чистка мішка від пилу-досить неприємна завдання, що забирає багато часу. Наприклад, якщо колбу можна очистити за тридцять секунд, то на те, щоб вибити мішок для пилу, може піти десять або навіть двадцять хвилин. З іншого боку, потрібно розуміти, що це заявлений обсяг 2,5 літра — насправді сумка набагато більше і дає можливість чистити її майже в два рази частіше, ніж колбу. У цьому плані є невелика перевага, плюс потрібно розуміти, що Samsung дуже добре працює на ринку побутової техніки — компанія виробляє надійні гаджети, які роблять свою роботу і при цьому коштують розумних грошей. Саме з цієї причини Samsung VC20M25 був включений в наш вибір.

KARCHER VC 3

Про цього виробника, швидше за все, ви не почуєте нічого поганого з тієї причини, що компанія випускає виключно якісну продукцію. Фактично обладнання виробника використовується на автомийках, виробничих об’єктах та інших об’єктах, де необхідні потужність, надійність і якість. Саме з цієї причини ми вважаємо KARCHER VC 3 відмінним рішенням для дому — користувач отримує якісний продукт за розумною ціною, і він зможе користуватися ним протягом десяти років, якщо не довше, без проблем, перебоїв і поломок. Це дійсно важливий момент, так як купуючи побутову техніку ви не плануєте оновлювати її через рік, як смартфон або планшет, наприклад. Важливо відзначити, що виробник використовує в цій моделі пилозбірник у вигляді колби — там накопичується пил, після чого користувач може легко очистити пристрій від сміття. Єдиним недоліком є те, що в цій моделі, яку ми вважаємо кращою в своєму сегменті, обсяг колби зі сміттям становить всього 0,9 літра — це вдвічі менше, ніж у першого пилососа в статті. З іншого боку, користувач отримує надійність, високу потужність всмоктування і бренд, який вже давно довів свій рівень на ринку. Відмінна модель, яку не соромно рекомендувати всім бажаючим.

Домашній елемент HE-VC1813

Серед моделей, представлених в цій статті, Home Element HE-VC1813-це вертикальний пилосос, що працює за провідною технологією. Завдяки цьому користувач отримує ряд переваг, але, звичайно ж, ряд обмежень. Наприклад, всі перераховані вище пилососи працюють від розетки через кабель, тому у них нескінченний період прибирання — ви можете хоч годинами пилососити квартиру або будинок. Цей пилосос також має кабельне з’єднання, так що вам не доведеться турбуватися про споживання батареї. З іншого боку, обсяг сміттєзбірної капсули тут помітно менше, так що пилу поміщається помітно менше. Це важливий момент, якщо у вас велика квартира. Якщо площа не така вже й величезна, то можна сміливо користуватися пристроєм і не думати про те, що у вас буде обмеження за обсягом сховища. Варто також розуміти, що домашній елемент HE-VC1813 має меншу тягу — потужність всмоктування значно поступається класичним моделям. Це і зрозуміло, адже поставити потужний мотор в такому випадку просто не вийде, тому модель тягне слабкіше. Це не означає, що ви не зможете втягнути достатньо пилу, ні, просто в деяких ситуаціях вам доведеться витрачати більше часу на прибирання. Але комфорт і зручність відповідей на мінуси з головою, особливо за гроші.

LG VK76A02NTL

Завершальною нашу добірку кращих пилососів стане модель LG VK76A02NTL, яка володіє всіма перевагами, необхідними користувачам, при цьому вартість виробу досить низька, щоб ви могли дозволити собі цей пристрій. Головним бонусом, звичайно ж, є надійність-Користувач, купуючи пилосос, не планує міняти його через рік-два, так як старіння технологій в цьому сегменті практично немає, тому надійність відіграє вирішальну роль. Більш того, користувач отримує пристойну потужність всмоктування, великий сміттєвий відсік у формі колби і високоякісні матеріали корпусу. Цього вже достатньо для того, щоб користувач прибирав квартиру або будинок з комфортом. Окремо хотілося б відзначити, що хоча потужність всмоктування цього пилососа нижче, ніж у потенційних конкурентів, але і енергоспоживання теж нижче. Користувач може з радістю прибирати квартиру, не отримуючи божевільних рахунків за електрику. Це приємний бонус, який доповнює відмінний пилосос. І потрібно розуміти, що деякі продукти LG досі служать користувачам вірою і правдою, хоча і були випущені майже двадцять років тому. Саме з цієї причини модель була включена в цю статтю.