Motorola представила смартфон з функцією DeX (док-станції)

13.12.2020 - Просмотров: 28

Як сьогодні може виглядати модель автомобіля Москвич-2140 (5 фотографій)

Уявіть собі, як сьогодні може виглядати модель автомобіля Москвич-2140 виробництва Ленінського Комсомольського автомобільного заводу (АЗЛК), спробував український конструктор Роман Прядко. Ентузіаст викладає на Facebook рендеринг моделі концепт-автомобіля, що випускається заводом АЗЛК з 1976 по 1988 рік.

Читати далі

Крах легендарного радіотелескопа Аресібо відображений на відео

Знаменитий радіотелескоп Аресібо в Пуерто-Ріко спонтанно впав 1 грудня 2020 року в результаті пробою в опорних кабелях. Весь обвал гігантської конструкції був знятий з двох кутів. Одна камера знаходилася на спостережному безпілотнику, який періодично обходив законсервований телескоп. Друга, наземна стаціонарна камера.

Читайте докладніше

Розгадана таємниця походження"інопланетного " моноліту з Юти

За останні кілька тижнів в Інтернеті з’явилося багато інформації про появу, а потім і загадкове зникнення в Юті металевого обеліска, схожого на аналогічний Моноліт, що з’явився у фільмі Стенлі Кубрика"2001: Космічна одіссея & quot; 1968 року.

Читай далі

Новорічне шоу дріфту, але не з Кеном Блоком, а з Тревісом Пастраной на модифікованому Subaru WRX STI (відео)

Шанувальники швидкісного шоу дріфту Gymkhana отримали новорічний подарунок у вигляді захоплюючого, вже одинадцятого за ліком, відео-фрістайлу на каналі Hoonigan в Youtube. Головний герой нового майже десятихвилинного кліпу-Тревіс Пастрана, друг і суперник автогонщика Кена Блока-пройшов.

Читай далі

Рогозін показав травматичну зброю, створене Роскосмосом для позавідомчих органів безпеки та охорони (відео)

Повідомляючи в Твіттері про успіхи Роскосмосу, який може виробляти не тільки ракетну техніку, але і різні види енергетичного та медичного обладнання, ліфтові механізми і легкий залізничний транспорт, глава концерну Дмитро Рогозін зазначив, що підприємства держконцерну можуть створювати "найскладніші інженерні [рішення]".

Детальніше

Motorola оголосила про можливість підключення DeX до зовнішніх дисплеїв у своїх майбутніх мобільних пристроях, перетворюючи смартфони на повноцінні комп’ютери. Анонс був зроблений на заходах Qualcomm Tech Summit Digital 2020. Раніше таку функцію використовувала компанія Samsung, яка реалізувала режим DeX в деяких смартфонах.

На конференції було продемонстровано підключення смартфона до монітора Lenovo ThinkVision. Однак специфіка технології не була розкрита, як і не була вказана конкретна модель смартфона.

Motorola також першою продемонструвала можливість реалізації такої функції ще до виходу Samsung DeX. Перша демонстрація технології відбулася ще в 2011 році, коли в лютому був представлений смартфон Motorola ATRIX 4G, що працює під управлінням ОС Android 2.3.6 І здатний до стикування з 11,5-дюймовим монітором. У той час ряд апаратних обмежень не дозволив вивести пристрій на ринок.

На сьогоднішній день немає конкретної інформації про плани Motorola щодо випуску смартфонів з режимом DeX.

Джерело: brightcove

Сподобався пост? Приєднуйтесь до нас на Facebook!