Розкрито секрет Apple AirPods Max. Як працює розумне енергоспоживання

19.12.2020 - Просмотров: 21

Компанія Apple оновила сторінку підтримки, на якій описані основні параметри часу роботи від батареї для недавно випущених повністю бездротових навушників AirPods Max. Документ підтримки дає уявлення про те, як поводяться бездротові навушники, коли вони не використовуються.

Коли навушники знаходяться в режимі очікування протягом 5 хвилин, для економії заряду акумулятора автоматично включається режим зниженого енергоспоживання. Режим низького енергоспоживання знижує кількість деяких операцій по розрядці акумулятора. Наступний режим активується після 72 годин неактивності навушників. У цей момент вони переходять в режим наднизького енергоспоживання, який відключає Bluetooth і кілька енергоємних операцій.

При використанні прикладеного корпусу AirPods Max миттєво переходить в режим зниженого енергоспоживання. Режим надмалої потужності активується через 18 годин після використання корпусу. У цьому режимі Bluetooth і Find My відключені.

Важливо розуміти, що AirPods Max не має кнопки, яка повністю відключається. Замість цього в навушниках використовується технологія, що дозволяє пристрою вести себе розумно і економити електроенергію.