Що відбувається? У AirPods Max немає кнопки вимкнення

23.12.2020 - Просмотров: 22

Самі по собі навушники AirPods Max чудові-за винятком того, що вони трохи важкі. Але їх випадок, як би це сказати, м’яко кажучи, безглуздий і жахливий. До цих пір ніхто, крім тих, хто брав участь у його створенні, не сказав жодного доброго слова про це. Але все це дрібниці в порівнянні з основною проблемою або навіть проблемою AirPods Max: є тільки два способи їх відключити. Помістивши їх в один і той же корпус або за допомогою пари магнітів, можна знайти точки, до яких вони повинні бути прикріплені. Вам доведеться довго шукати. Це навіть не абсурд, це хитромудра насмішка-банальна кнопка включення / вимикання за 10 центів обійдеться Apple в тисячі разів дешевше, ніж провал розумних повнорозмірних навушників на ринку – а її відсутність, як мінімум, часом негативно позначиться на їх продажах.

Щоб приспати AirPods Max, в цьому випадку потрібно їх приспати

Як вимкнути AirPods Max

Однією з дивацтв компанії Apple є її прагнення врятувати користувачів від того, що, на її думку, є непотрібним занепокоєнням і діями. IPhone і iPad можна вимкнути, але це так рідко потрібно, що деякі в нашому чаті (і я серед них), всякий раз, коли виникає необхідність, боротися, щоб пам’ятати, як це зробити. Мобільні пристрої самі"вимикаються " (правильніше називати їх"перемиканням в режим зниженого енергоспоживання & quot;), коли вони не використовуються, якщо до їх екрану деякий час не торкаються. У деяких випадках цього не відбувається – наприклад, при перегляді відео. Розробник програмного забезпечення може з власної волі перевизначити автоматичне "вимикання" там, де це необхідно-але ніхто не зловживає цією можливістю.

І як навушники (або пристрій, до якого вони підключені) дізнаються, що вони не використовуються? Якщо придивитися, то, швидше за все, можна знайти спосіб. Наприклад, нехай навушники & quot;сплять", коли вони не на вуха користувача, або видалені з голови взагалі? Навушники"бачити & quot; ці події. Apple, не міг не спробувати"відключити & quot; навушники в цих випадках, але відмовився від цієї ідеї. Причина не може не бути серйозним.

&Quot;але якщо навушники розміщені у випадку, вони безумовно не використовуються в цей момент. У таких випадках вони можуть "подрімати". Тобто вимкнути AirPods Max без чохла-це не річ.

Але уявіть собі, що кейс (а разом з ним і можливість підзарядки) не під рукою. Він загубився, він вийшов з ладу, він десь залишився-в житті може трапитися все, що завгодно. Режим низького енергоспоживання найбільш корисний в таких випадках. Кнопка на навушниках, або галочка в додатку на пристрої, до якого прив’язані навушники, або щось ще-це необхідність. Але її немає.

Було б зручно перевести навушники в енергозберігаючий режим безпосередньо з iPhone

AirPods Максимальний час автономної роботи

За словами деяких щасливчиків-власників важких і дорогих навушників від Apple, всі ці страждання від нездатності змусити їх спати мізерно малі і безглузді. Мабуть, таких щасливчиків не так вже й багато, але вони дійсно існують. За словами одного з них, його AirPods злили 2% за ті вісім з половиною годин, що він ними не користувався. Інші не опускаються до зневажливих цифр: AirPods Max майже не використовує енергію! Немає проблем, точка!

На жаль, не всім користувачам AirPods Max так пощастило: інші, а це переважна більшість, мають два або два з половиною години навушників, що лежать на столі або тумбочці. Протиріччя в свідченнях вимагають розслідування, в той час як чіткого пояснення цьому явищу немає. Ну, так, Навушники можуть бути просто укладені в разі, і він також підключений. Справа входить в комплект, добре це чи погано – частина з 62 990 рублів, заплачених за AirPods Max, пішла на це. Але сьогодні ми не будемо говорити про чохлі, це окрема тема.

Інший спосіб відключити AirPods Max

Всередині AirPods Max багато магнітів

У чашках AirPods Max є магніти. Це не новина, амбушюри прикріплені до чашок разом з ними, вони замінні. Але виявилося, що піднісши не надто потужний магніт (наприклад, такий, який ви прикріплюєте до дверцят холодильника) близько до чашки навушників, ви можете вивести навушник з активного режиму.

Ти повинен був придумати щось подібне!

Два магніти, зняті з дверей холодильника, переводять весь AirPods Max в режим зниженого енергоспоживання. Вам просто потрібно знати, куди їх поставити.

Якщо ви бачите розподіл магнітного поля на зворотному боці будь-якої з чашок, то знайти цю чарівну точку відносно просто. Щоб їх побачити, вам знадобиться магнітна плівка візуалізатора, яку можна купити на AmazonApple працює над AirPods Max вже чотири роки, пробуючи сотні варіантів. Сенсорні регулятори, незважаючи на всі зусилля розробників, не змогли підняти на "рівень якості Apple" – і їх замінила Цифрова заводна головка-перевірений часом регулятор, який вже був доведений до досконалості в годиннику Apple. Еванс Хенкі, віце – президент Apple з промислового дизайну, Боб Борчерс, віце-президент Apple з маркетингу, і Юджин Ванг, промисловий дизайнер компанії, розповіли про все це. Юджин брав участь у розробці декількох хітів Apple і не раз публічно представляв промисловий дизайн Apple на сторінках ЗМІ. Але про основну проблему AirPods Max, про відсутність будь-якого іншого способу переключити їх в режим "низького енергоспоживання", крім як розмістити їх саме в цьому випадку, ніхто не сказав ні слова. При цьому, на їхню думку, проблем немає-все гаразд