Вийшла iOS 14.3 З підтримкою ProRAW, AirPods Max і захистом від стеження

19.12.2020 - Просмотров: 11

Сьогодні, 14 грудня, компанія Apple випустила фінальну версію iOS 14.3. Оновлення вийшло після всього лише трьох етапів бета-тестування, кожен з яких супроводжувався випуском ще однієї тестової версії, а також двох збірок під назвою Release Candidate. IOS 14.3 Вже доступна для скачування всім власникам сумісних пристроїв. Нова версія операційної системи включає в себе безліч нововведень, характерних для функціональних оновлень, а також підтримку навушників AirPods Max.

IOS 14.3 Була випущена і вже може бути завантажена

&Quot;Cydia sues Apple над iOS поглинання ринку додатків

IOS 14.3 Є третім оновленням функції, яку Apple випустила для iPhone і iPad з моменту випуску IOS 14. Вона важить близько 3,5 ГБ і може варіюватися від пристрою до пристрою. Це пов’язано, по-перше, з програмним забезпеченням і, по-друге, з функціональними відмінностями. Справа в тому, що деякі нововведення iOS 14.3 Будуть доступні тільки на нових iPhone 12 Pro і 12 Pro Max. Наприклад, режим фотозйомки ProRAW, який дозволяє отримати максимум інформації про кадр, а потім відредагувати його і отримати кращу версію, ніж при зйомці в автоматичному режимі.

Нові функції в iOS 14.3

Apple Fitness + – це нова фітнес-послуга від Apple

Фактично, iOS 14.3 І iPadOS 14. 3 Досить багато інновацій, в тому числі незначних, але ми будемо перераховувати тільки самі культові:

 • Підтримка AirPods Max
 • Підтримка сервісу Fitness+ (тільки в США)
 • Підтримка формату ProRAW
 • Запис відео зі швидкістю 25 кадрів в секунду
 • Дзеркальні фотографії на передній панелі для старих iPhone
 • Можливість приховати повідомлення про швидких командах і автоматизації
 • Підтримка пошукової системи Ecosia
 • Перероблений інтерфейс в додатку Apple TV, виділення власного контенту Apple
 • Розширений пошук в додатку Apple TV
 • Анімовані альбоми в додатку & quot;Музика & quot;
 • Конфіденційні ярлики в App Store
 • Нові правила збору даних в додатках

&Quot; Навіщо мені потрібні конкуренти App Store на iOS

Все, напевно, вже знають про ProRAW, тим більше що ми про це писали, і про AirPods Max, який ми також розібрали в деталях". І про що нам слід говорити окремо, так це про нові вимоги до безпеки. Незважаючи на те, що компанія Apple оголосила про введення їх влітку, восени опублікувала правила, яким тепер доведеться слідувати розробникам, саме на їхнє прохання компанія відклала вступ в силу нових вимог. Спочатку вони повинні були вступити в силу тільки на початку наступного року, але потім все було переграно, і Купертіно переніс початок їх дії на грудень.

Чому розробники ненавидять iOS 14.3

IOS 14.3 Зробила iOS занадто безпечною, і розробникам це не подобається

Ярлики конфіденційності – найбезпечніша річ. Просто тепер від розробників потрібно публікувати на сторінках своїх додатків в App Store щось на зразок бюлетеня з безпеки, що описує, які дані збирає їх дитина, і, найголовніше, чому. Apple назвала етикетки конфіденційності з коротким описом енергетичної цінності продуктів, які виробники публікують на своїх етикетках. Зрештою, користувачі мають право знати, що і чому про них хочуть знати розробники.

Користувачі IOS скаржилися на відсутність повідомлень про нові повідомлення

Це все одно, що запитувати дозвіл на відстеження в додатках. Згідно з ним, розробникам доведеться відправляти користувачам запит на взаємодію з рекламним ідентифікатором, щоб вони могли зіставляти свої дії в додатку і поза ним. Таким чином, наприклад, можна буде запропонувати їм більш релевантні оголошення. Але оскільки більшість користувачів навряд чи погодяться на добровільне відстеження, рекламні компанії та розробники ризикують втратити частину своїх доходів.

IOS 14.3Apple оновлення iOS і пристроїв Arrle операційні системи Apple