Влада США допоможе дрібним операторам позбутися обладнання Huawei і ZTE

11.12.2020 - Просмотров: 13

Федеральна комісія з комунікацій США (FCC) зробила ще один крок, щоб змусити операторів зв’язку видалити обладнання Huawei і ZTE зі своїх мереж. Члени комісії проголосували одноголосно (5-0) за створення списку обладнання, забороненого до використання в мережах країни.

ФКС також офіційно заснувала програму компенсацій дрібним операторам, що відповідає певним критеріям вартості заміни обладнання, що вважається таким, що становить загрозу національній безпеці. За оцінками комісії, для компенсації витрат знадобиться не менше 1,6 млрд дол.

Після виділення коштів "оператори, які отримують кошти з фонду загального обслуговування (ФВУ) для надання послуг у віддалених районах країни, повинні вивести таке обладнання або Послуги зі своїх мереж і належним чином позбутися від них*". На думку комісії, ці заходи покликані забезпечити дотримання закону Про захищені та довірені мережі зв’язку 2019 року, який набув чинності в березні цього року.

Минулого року ФКС заявила, що оператори зв’язку не можуть використовувати державні субсидії для покупки обладнання Huawei або ZTE. У четвер комісія відхилила клопотання Huawei про перегляд визначення компанії як загрози національній безпеці.