З’явилися перші відгуки про AirPods Max: якісне виконання і відмінний звук

10.12.2020 - Просмотров: 33

8 Грудня Apple представила бездротові навушники преміум-класу AirPods Max. Незважаючи на вартість в 63 тисячі рублів, пристрій дуже популярно і вже стало дефіцитним. Деяким покупцям доведеться чекати свого замовлення до березня. У цьому матеріалі ми розповімо про перші відгуки про AirPods Max.

Перше, що відзначають власники навушників, це горезвісний запах нового обладнання Apple, який так цінується шанувальниками марки. З точки зору дизайну, AirPods Max також вельми цікаві. Наголов’я виготовлено з нержавіючої сталі і покрито гумовим матеріалом з повітропроникним сітчастим трикотажним куполом у верхній частині. Наголов’я з’єднується з навушниками за допомогою регульованих подовжувачів з нержавіючої сталі з підпружиненими петлями, які виглядають і відчувають себе першокласно.

Користувачі відзначають, що на перший погляд пристрій сріблястого кольору не виглядає "всюди". Можна навіть подумати, що навушники зроблені з пластика, але металева прохолода видає використовуваний матеріал. У чашках навушників вирізано десять отворів. Сім з них використовуються для мікрофонів, шість з яких використовуються для шумозаглушення, а інший – для голосових викликів.

Для зарядки пристрою використовується знайомий вентиляторам Apple порт Lightning. AirPods Max заряджається від стандартного 5-ватного адаптера iPhone за дві години, забезпечуючи 20 годин роботи від акумулятора. Швидка зарядка, на жаль, не підтримується.

На правому навушнику знаходиться цифровий регулятор гучності, що повторює аналогічний елемент годинника Apple Watch, натиснувши на нього, ви можете зателефонувати в Siri. Недалеко від нього знаходиться кнопка перемикання між режимами шумозаглушення і прозорості. На жаль, в AirPods Max відсутній Аналоговий роз’єм 3,5 мм.Однак для вирішення цієї проблеми компанія Apple випустила двонаправлений 3,5 мм – блискавковідвід за ціною 35 доларів.

Амбушюри зі спіненого матеріалу для вух дуже зручні і кріпляться магнітами. Вони міцно тримаються, але їх дуже легко зняти. Під ними знаходиться Білий пластик і вікно датчика, що визначає положення, яке призупиняє відтворення при знятті навушників. Для AirPods Max є свого роду Транспортна сумка, яка обгортається навколо навушників.

Що стосується звуку, то користувачі відзначають його найвищу якість. За словами користувачів, AirPods Max мають ширшу звукову сцену, ніж навушники Sony WH-1000xm2. В цілому, якість звуку цілком виправдовує значну вартість пристрою. На закінчення можна сказати, що Apple випустила відмінні навушники, але їх ціна може відлякати багатьох потенційних покупців.