Заміна Google Maps прибула на смартфони Huawei і Honor. Додаток Petal Maps тепер доступний в Huawei AppGallery

03.12.2020 - Просмотров: 18

На даний момент додаток знаходиться в бета-версії, але вам не потрібно реєструватися. Досить мати смартфон з ліній Huawei P40, Mate 30 або Mate 40 з встановленим корпусом EMUI 11.

Пелюсткові карти Huawei доступні більш ніж в 140 країнах і регіонах світу, вони дозволяють не тільки визначати поточне місце розташування, переглядати карту, здійснювати пошук місць розташування і додавати вибрані точки на карту, але і відображати в реальному часі дорожні пробки і багато іншого.

Під час навігації можна змінювати масштаб, положення карти, перемикатися між переглядом всього маршруту або тільки поточної ділянки за допомогою повітряних жестів. Також можна переглядати умови руху в режимі реального часу.

У пелюсткових картах існує величезна база даних місць, за якими можна здійснювати пошук за ключовими словами. Дані про пробки в реальному часі допоможуть вам вибрати більш швидкий маршрут і уникнути пробок. Додаток швидко змінює план маршруту і перераховує час прибуття, коли ви відхиляєтеся від рекомендованого маршруту.